Wiadomości z tagiem Wicepremier  RSS
Francja "nie przestała kolonizować Afryki"? Ambasador Włoch wezwana do francuskiego MSZ

21.01.2019 20:02

Ambasador Włoch Teresa Castaldo została w poniedziałek wezwana do MSZ Francji po wypowiedzi włoskiego wicepremiera Luigiego Di Maio, który oskarżył Paryż o "zubożanie Afryki" i "pogłębianie kryzysu migracyjnego" - poinformowało źródło we francuskim rządzie.

Źródło: forsal.pl

Ukraina jest gotowa rozmawiać z Polską o wznowieniu ekshumacji

21.01.2019 17:02

Ukraina gotowa jest rozmawiać z Polską o wznowieniu prac poszukiwawczych i ekshumacyjnych, jednak powinny być one poprzedzone umową ze szczegółami takiej współpracy – oświadczył w poniedziałek PAP wicepremier Ukrainy Pawło Rozenko.

Źródło: forsal.pl

W przyszłym tygodniu komisja ds. VAT przesłucha wicepremiera Jarosława Gowina

21.01.2019 15:02

Wicepremier Jarosław Gowin będzie zeznawał przed komisją śledczą ds. VAT w następny wtorek, 29 stycznia br. - wynika z informacji na stronie internetowej Sejmu.

Źródło: forsal.pl

Wicepremier Włoch: Zlikwidujemy dofinansowanie gazet

20.01.2019 21:23


Wicepremier Włoch, minister pracy i rozwoju gospodarczego Luigi Di Maio powtórzył zamiar likwidacji dofinansowania gazet. Wymienił dzienniki krytykujące rząd Ligi i Ruchu Pięciu Gwiazd: centrowe "Il Foglio", komunistyczne...

Źródło: www.bankier.pl

Zbliża się kolejna odsłona "największej wojny handlowej w historii gospodarki"

17.01.2019 10:20

Wicepremier Chin Liu He uda się do Stanów Zjednoczonych na następną rundę amerykańsko-chińskich negocjacji handlowych, która odbędzie się w dniach 30-31 stycznia - poinformował w czwartek chiński resort handlu.

Źródło: www.wnp.pl

Irlandia szykuje się na brexit bez umowy. Będzie megapakiet ustaw z planami awaryjnymi

16.01.2019 0:02

Wicepremier Irlandii Simon Coveney poinformował we wtorek wieczorem, że rząd przygotowuje "megapakiet" ustaw na wypadek wyjścia Wielkiej Brytanii z UE bez umowy.

Źródło: forsal.pl

Nie przenoście nam stolicy... Czy deglomeracja Polski to dobry pomysł?

13.01.2019 22:02

Główny Urząd Miar w Nowym Sączu, a inspekcja farmaceutyczna w Gorzowie Wielkopolskim? Całkiem możliwe. W najbliższych dniach zaprezentowany zostanie plan państwowej deglomeracji firmowany przez wicepremiera Jarosława Gowina. Byli szefowie urzędów centralnych uważają pomysł za kuriozalny. Część ekspertów – chwali

Źródło: forsal.pl

reklama
Kontakt z nami