Wiadomości z tagiem Wicepremier  RSS
Gliński: Pałac Saski będzie odbudowany zgodnie ze starymi projektami

12.11.2018 21:02

Odbudowę Pałacu Saskiego przeprowadzimy sprawnie - zapowiedział w poniedziałek wicepremier Piotr Gliński. Dodał, że pałac będzie odbudowany zgodnie ze starymi projektami i według starych receptur.

Źródło: forsal.pl

Ludzie niepodległości: Leszek Balcerowicz - akuszer wolnego rynku

10.11.2018 9:03

Dla jednych – bohater. Dla innych – grabarz polskiej gospodarki. Dla mieszkańców warszawskiego Bródna, które regularnie odwiedzał jako wicepremier – po prostu uwielbiający lody wiśniowe i orzeszki pan Leszek, za którym nikt nie mógł nadążyć. I to dosłownie (był mistrzem Polski juniorów w biegach przełajowych w 1965 r.). – Pozostał normalny. Poszedł w politykę, w ministry, ale dalej przyjeżdżał na Bródno, z każdym porozmawiał, ukłonił się. Chodził bez ochroniarzy – opowiadają jego ówcześni sąsiedzi.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Wicepremier Włoch: Nie wyjdziemy ze strefy euro

09.11.2018 14:02

Włoski wicepremier Luigi Di Maio zapewnił ponownie, że jego kraj nie wyjdzie ze strefy euro. Na spotkaniu z prasą zagraniczną w Rzymie mówił w piątek, że gwarantuje to jako lider Ruchu Pięciu Gwiazd i przedstawiciel rządu.

Źródło: forsal.pl

Wicepremier Włoch chwali wypowiedź polskiej aktorki

08.11.2018 21:06

Szef MSW Włoch, wicepremier Matteo Salvini pochwalił słowa aktorki Kasi Smutniak, mieszkającej od lat w tym kraju. W wywiadzie dla jednego z pism powiedziała ona, że kiedy jeszcze Polska nie należała do UE, została przyjęta we Włoszech "z otwartymi ramionami".

Źródło: forsal.pl

Wolne 12 listopada. Wicepremier Gowin współczuje przedsiębiorcom, odcina się od ustawy

08.11.2018 10:06

- Przedsiębiorcy zostali postawieni w sytuacji nie do pozazdroszczenia - powiedział wicepremier Jarosław Gowin o uchwalonej i podpisanej w środę ustawie o 12 listopada. Tak mocnej krytyki ustawy w gronie członków rządu jeszcze nie było.

Źródło: www.money.pl

reklama
Kontakt z nami