Wiadomości z tagiem Wall Street  RSS
Znowu kłopoty

20.11.2018 12:03


Dyktat dla klimatu rynkowego przejmuje rynek akcji, gdzie wyprzedaż spółek technologicznych ciągnie się od Wall Street przez Azję i ciąży na otwarciu w Europie. Na FX oznacza to ucieczkę w JPY i CHF, ale też redukcję nawisu długich pozycji w USD

Źródło: inwestycje.pl

Mocne spadki na Wall Street, rynek pociągnęły w dół spółki technologiczne

20.11.2018 10:12


Amerykańskie indeksy rozpoczynają tydzień od mocnych spadków, a indeks Dow Jones stracił blisko 400 punktów. Liderami spadków, nie po raz pierwszy w ostatnim czasie, były spółki technologiczne, w tym m.in. Apple, Facebook...

Źródło: www.bankier.pl

Evercore ISI: Wall Street będzie „słaba i podatna”

20.11.2018 6:40


Giełda nowojorska pozostanie „słaba i podatna”, zapowiadają Dennis Debusschere oraz Richard Ross z firmy doradczej Evercore ISI, którzy w poniedziałek byli gośćmi telewizji Bloomberg.

Źródło: www.bankier.pl

Mocne spadki na Wall Street. Rynek pociągnęły w dół spółki technologiczne

19.11.2018 23:23

Amerykańskie indeksy rozpoczynają tydzień od mocnych spadków, a indeks Dow Jones stracił blisko 400 punktów. Liderami spadków, nie po raz pierwszy w ostatnim czasie, były spółki technologiczne, w tym m.in. Apple, Facebook i Alphabet.

Źródło: finanse.wnp.pl

DZIEŃ NA RYNKACH: Spadki na Wall Street, dolar się osłabia po danych z USA

19.11.2018 18:02

Amerykańskie indeksy rozpoczynają tydzień od spadków, zniżkują także giełdy w Europie. Dolar osłabia się po danych wskazujących na silne pogorszenie nastrojów firm budowlanych w USA.

Źródło: forsal.pl

Miał być hitem sprzedaży, teraz trzeba ciąć zamówienia

19.11.2018 12:57

Apple zmniejsza zamówienia na produkcję nowych iPhone'ów ze względu na słabszy niż prognozowano popyt na zaprezentowane we wrześniu smartfony i szerszą ofertę innych modeli telefonów tej marki - poinformował w poniedziałek dziennik "Wall Street Journal".

Źródło: www.wnp.pl

Inwestycja w "cztery kółka"

19.11.2018 11:03


Tesla wygrywa z oczekiwaniami Wall Street, jako że ogłosiła zysk w trzecim kwartale 2018 roku. Volvo i Baidu poinformowały, że połączą siły, aby masowo produkować auta elektryczne z napędem własnym w Chinach. Natomiast Aston Martin niedawno wszedł na giełdę. Firma znana z produkcji samochodów Jamesa Bonda, wyceniła swoje akcje na 19 funtów w pierwszej ofercie publicznej na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Wyceniono ją na 4,3 miliarda funtów. Sektor motoryzacyjny jest branżą stosunkowo często wymienianą w mediach. Pochylmy się nad analizą tego sektora.

Źródło: www.bankier.pl

Na Wall Street niewielkie zmiany indeksów na koniec sesji

17.11.2018 2:02

Piątkowa sesja na Wall Street zakończyła się niedużymi zmianami głównych indeksów. Cały tydzień amerykańskie giełdy zamknęły na minusie, liderem spadków był sektor technologiczny.

Źródło: forsal.pl

reklama
Kontakt z nami