Wiadomości z tagiem Władimir Putin  RSS
Putin boi się sankcji na żywność? Sowiecki superkurczak ma uratować Rosję

15.11.2018 7:02

Władimir Putin chce tchnąć nowe życie w specjalną odmianę kurczaka, który był podstawą wyżywienia jeszcze w czasach komunizmu. Projekt ma na celu zabezpieczenie się przeciw potencjalnym sankcjom na żywność ze strony USA. Sowiecki brojler będzie także konkurencją dla dwóch zachodnich firm, które dostarczają drób do Rosji.

Źródło: forsal.pl

Putin i Mun rozmawiali o złagodzeniu sankcji przeciw Korei Północnej

14.11.2018 22:02

Warunki złagodzenia sankcji przeciw Korei Płn. były jednym z tematów poruszanych przez prezydenta Rosji Władimira Putina i prezydenta Korei Płd. Mun Dze Ina na ich środowym spotkaniu w kuluarach szczytu ASEAN w Singapurze – poinformowała kancelaria Muna.

Źródło: forsal.pl

Putin: to naturalne, że Europa chce być niezależna w sprawach obrony

12.11.2018 7:45

Prezydent Rosji Władimir Putin ocenił w niedzielę, że to naturalne, iż tak potężny blok jak Unia Europejska chce być niezależny w dziedzinie obrony. Putin mówił o tym w Paryżu w wywiadzie dla finansowanej przez Moskwę telewizji RT France.

Źródło: www.wnp.pl

Putin liczy na spotkanie z Km Dzong Unem w 2019 roku

07.11.2018 20:02

Prezydent Rosji Władimir Putin ma nadzieję, że w przyszłym roku spotka się w Moskwie z przywódcą Korei Północnej Kim Dzong Unem - poinformował w środę doradca Putina Jurij Uszakow. Obaj politycy jeszcze nigdy nie rozmawiali w cztery oczy.

Źródło: forsal.pl

Dlazego odwołano paryskie spotkanie Putin-Trump? "Kommiersant": To prośba Macrona

06.11.2018 12:03

Pełnoformatowe spotkanie przywódców Rosji i USA Władimira Putina i Donalda Trumpa 11 listopada w Paryżu nie odbędzie się na prośbę prezydenta Francji Emmanuela Macrona - podał we wtorek dziennik "Kommiersant", powołując się na europejskie źródło dyplomatyczne.

Źródło: forsal.pl

Putin chce, żeby rosyjski wywiad wrócił do radzieckiej nazwy

02.11.2018 20:02

Prezydent Rosji Władimir Putin podczas uroczystości, na której rosyjski wywiad wojskowy obchodził swoje stulecie, zaproponował przywrócenie jego radzieckiej nazwy - GRU (Główny Zarząd Wywiadowczy). Strukturę tę rosyjski prezydent nazwał "legendarną".

Źródło: forsal.pl

Kreml liczy na "merytoryczne" spotkanie Putina i Trumpa w Argentynie

02.11.2018 16:06

Spotkanie prezydentów Rosji i USA, Władimira Putina i Donalda Trumpa może odbyć się na szczycie G20 na przełomie listopada i grudnia w Argentynie - powiedział w piątek doradca Putina Jurij Uszakow. Jak dodał, byłoby to "długie i merytoryczne" spotkanie.

Źródło: forsal.pl

reklama
Kontakt z nami