Wiadomości z tagiem Ubezpieczenie OC  RSS
UNIQA Polska wprowadziła zakup ubezpieczenia OC lub pakietu OC/AC przez stronę internetową

15.11.2018 15:13


Ubezpieczenie komunikacyjne pojazdów osobowych i motocykli UNIQA można już kupić za pośrednictwem strony www.uniqa.pl. Klienci w łatwy i szybki sposób mogą kupić ubezpieczenie OC lub pakiet OC/AC dla swojego pojazdu. Zarówno proces sprzedaży ubezpieczenia, jak i jego wygląd są zbliżone do wcześniej uruchomionych kalkulatorów ubezpieczenia podróży zagranicznej Radość Odkrywania oraz ubezpieczenia mieszkania lub domu Twój ...

Źródło: prnews.pl

Rankomat startuje z kampanią telewizyjną [Rynek]

07.11.2018 7:32

Rankomat informuje o starcie swojej kampanii telewizyjnej, dzięki której więcej kierowców dowie się, jak nie przepłacić za ubezpieczenie OC (...)

Źródło: feedproxy.google.com

III kwartał 2018 r. - OC wciąż najdroższe we Wrocławiu

02.10.2018 15:04


Najwięcej za ubezpieczenie OC w trzecim kwartale br. płacili mieszkańcy Wrocławia, Warszawy i Gdańska. We wszystkich miastach wojewódzkich średnia cena obowiązkowej polisy była jednak niższa niż przed rokiem - wynika z danych rankomat.pl.

Źródło: inwestycje.pl

Generali oferuje zniżki na paliwo za zakup OC lub AC [Rynek]

21.06.2018 8:45

Na 268 stacjach Circle K w całej Polsce klienci Generali, którzy posiadają aktywne ubezpieczenie OC lub AC, otrzymają zniżki na paliwo: 10 gr/l (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Łobuziaki pod kontrolą

10.06.2018 19:06


Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym chroni nas na wypadek szkód wyrządzonych osobom trzecim. Jeśli poszkodowana przez nas osoba będzie żądać zadośćuczynienia lub odszkodowania, taka polisa może uchronić nasz portfel.

Źródło: inwestycje.pl

Ubezpieczenie ochrony prawnej dla zawodowych kierowców [Faramuszki]

11.05.2018 7:31

Jak podkreśla DAS, dynamicznie zmieniające się i niezrozumiałe przepisy prawa transportowego w Polsce i Europie to jedna z największych bolączek (...)

Źródło: feedproxy.google.com

reklama
Kontakt z nami