Wiadomości z tagiem Ubezpieczenia  RSS
Prezydent: Jeśli ustanowiona byłaby emerytura dla pierwszej damy, powinna działać też wstecz

21.01.2019 17:58


Jeśli ustanowione byłoby ubezpieczenie emerytalne dla pierwszej damy, powinno to także działać wstecz i powinno być odprowadzone wszystkim poprzednim pierwszym damom - powiedział prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla portalu...

Źródło: www.bankier.pl

Pakiet podróżnika w ING Banku Śląskim

21.01.2019 9:09


ING Bank Śląski przygotował „Pakiet podróżnika” z myślą o klientach podróżujących za granicę w okresie ferii zimowych. Oferta obejmuje kartę wielowalutową Visa zbliżeniowa, kantor wymiany walut oraz ubezpieczenie turystyczne. gutarphotoghaphy, YAY Foto – Chcemy ułatwiać naszym klientom codzienne zakupy i podróże. Karta wielowalutowa, w połączeniu z aplikacją Moje ING i kantorem wymiany walut daje klientom ...

Źródło: prnews.pl

78% Polaków wykupi ubezpieczenie na zagraniczne ferie [Rynek]

21.01.2019 7:49

2 mln Polaków wyjedzie na ferie za granicę, a 78% z nich wykupi ubezpieczenie turystyczne - wynika z badania Mondial Assistance. Tomasz Frączek, (...)

Źródło: feedproxy.google.com

All risks dla klienta instytucjonalnego w Saltusie [Produkty]

21.01.2019 6:21

Saltus informuje, że poszerza portfel produktów majątkowych o ubezpieczenie mienia na wypadek wszystkich ryzyk. W jego ramach dostępne jest także (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Zasiłek chorobowy i zaświadczenie Z-3 - kiedy należy je złożyć?

18.01.2019 14:14

Płatnicy składek, zgłaszający do ubezpieczenia chorobowego maksymalnie 20 osób, nie wypłacają pracownikom zasiłków samodzielnie. Robi to Zakład Ubezpieczeń Społecznych, i w takiej sytuacji konieczne jest przekazanie zaświadczenia Z-3. Zaświadczenie zawiera dane, które są niezbędne do ustalenia prawa do zasiłków i ich wypłaty.

Źródło: www.podatki.biz

Składki przedsiębiorców na ZUS wzrosną do 1316,95 zł w

18.01.2019 14:06


Główny Urząd Statyczny (GUS) opublikował dane o przeciętnym wynagrodzeniu w IV kw. 2018 r., które pozwalają na obliczenie wysokości ostatniej, nieznanej do tej pory składowej obciążeń jednoosobowych firm, czyli składki na ubezpieczenie zdrowotne

Źródło: inwestycje.pl

Aplikacje nie przyjęły się wśród agentów [Felietonik Anny Sitarek]

18.01.2019 7:50

Ubezpieczenia są konserwatywne. Świadczą o tym młodzi klienci, którzy kupują ubezpieczenia tradycyjnie, czyli u agenta. Świadczą też o tym sami agenci, którzy mimo wciąż udoskonalanych aplikacji mobilnych wolą przy sprzedaży korzystać z komputera.

Źródło: feedproxy.google.com

IWS: projekt przeciw przestępczości ubezpieczeniowej [Rynek]

18.01.2019 7:50

Instytut Wymiaru Sprawiedliwości pracuje nad rozwiązaniami, które mają zmniejszyć przestępczość, w tym - ubezpieczeniową. Prowadzi projekt (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Turystyczne Generali od Bezpieczni.pl [Rynek]

18.01.2019 7:50

W serwisie Bezpieczni.pl uruchomiono sprzedaż ubezpieczeń podróżnych. Ubezpieczenie dostępne jest w 3 wariantach, przy czym maksymalna suma (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Eksportowe ułatwienia dla polskich firm. Bank weźmie na siebie ryzyko

17.01.2019 21:28

Polskie firmy eksportują coraz więcej towarów poza rynki UE. Targi, konferencje i spotkania biznesowe przynoszą nowe możliwości. Na początku każdej współpracy z nieznanym partnerem pojawia się jednak zawsze ten sam problem: jak zabezpieczyć finansowe ryzyko transakcji? Metod jest kilka. Jedną z nich jest akredytywa, która może okazać się lepsza niż inkaso, ubezpieczenie lub inne formy zagwarantowania sobie zapłaty za sprzedany towar. Razem z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, partnerem serwisu "Rynki Zagraniczne", pokazujemy, na czym ona polega i jakie oferuje korzyści.

reklama
Kontakt z nami