Wiadomości z tagiem Sklepy  RSS
TK Maxx w Sarnim Stoku będzie jak nowy

20.08.2018 15:22

Sieć sklepów odzieżowych TK Maxx przedłużyła umowę najmu lokalu o powierzchni 2 445 mkw. w Centrum Handlowym Sarni Stok w Bielsku-Białej. Salon TK Maxx w CH Sarni Stok to jedyna placówka tej znanej marki na Podbeskidziu. W sierpniu br. planowany jest remont lokalu.

Źródło: www.propertynews.pl

Manufaktura zyska nowy szyld

20.08.2018 14:11

Największy sklep z elektroniką i sprzętem gospodarstwa domowego na terenie Manufaktury zmienia szyld. Dotychczas przy rynku mieścił się sklep Saturn, teraz będzie tu MediaMarkt.

Źródło: www.propertynews.pl

Cztery kroki do sukcesu centrum handlowego

20.08.2018 13:01

Od kilku lat zarządcy galerii handlowych czy sieci handlowych przekonują się, że coraz większa dostępność i popularność sklepów typu e-commerce sprawia, że przyciągniecie klientów do sklepów stacjonarnych staje się znacznie trudniejsze. Jednak, jak wskazuje Łukasz Koziński, współtwórca inwestycji IMPLANT, to nie jedyne wyzwania, przed którymi staje obecnie rynek retailowy: Dla konsumentów miejsca, w których mogą po prostu zrobić zakupy lub zjeść, nie są już atrakcyjne, a oprócz innowacyjnej oferty handlowo – usługowej zaczyna liczyć się dla nich również coś, co możemy śmiało nazwać DNA danego miejsca.

Tagi: Sklepy, Handel
Źródło: www.propertynews.pl

Apple usunął hazardowe aplikacje z App Store w Chinach

20.08.2018 11:34

Koncern Apple usunął aplikacje z nielegalnymi loteriami ze swojego sklepu App Store w Chinach w odpowiedzi na coraz bardziej restrykcyjne regulacje prawne i falę krytyki ze strony państwowych mediów Państwa Środka - poinformowała w poniedziałek agencja Reutera.

Tagi: Sklepy, Apple
Źródło: www.wnp.pl

Leroy Merlin ma sześćdziesiątkę

20.08.2018 11:25

W Tarnowie przy ulicy Błonie 4-14 został otwarty sześćdziesiąty sklep sieci Leroy Merlin w Polsce. Jest to czwarty sklep sieci  w Małopolsce i największy, mający 11 tys. mkw. powierzchni handlowej, market w Tarnowie.

Tagi: Sklepy
Źródło: www.propertynews.pl

Rabat pośredni udzielany sklepom będzie stanowić koszt uzyskania przychodów

20.08.2018 1:00

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej wydał interpretację indywidualną, w której wskazał że kwota rabatu pośredniego udzielonego przez spółkę sklepom, będzie stanowić koszt uzyskania przychodów dla podatnika.

Źródło: www.taxonline.pl

Krach liry. Turcy zaczynają oszczędzać, luksusowe sklepy pełne turystów z Bliskiego Wschodu

19.08.2018 23:04


Krach tureckiej liry dotkliwie uderzył po kieszeni mieszkańców ekskluzywnej stambulskiej dzielnicy Nisantasi, a na jej głównej ulicy handlowej, pełnej luksusowych sklepów słynnych międzynarodowych projektantów mody, pojawili...

Tagi: Sklepy
Źródło: www.bankier.pl

W najbliższą niedzielę sklepy będą zamknięte

17.08.2018 17:46


W najbliższą niedzielę - 19 sierpnia - nie zrobimy zakupów w większości placówek handlowych. Otwarte będą jedynie m.in. placówki na stacjach benzynowych oraz sklepy prowadzone przez ich właścicieli. W kolejną niedzielę,...

Tagi: Sklepy, Kolej
Źródło: www.bankier.pl

Koniec z geoblokowaniem zakupów online. Rabaty i tańsze oferty dla wszystkich mieszkańców UE

17.08.2018 13:23

Obecnie 63 proc. europejskich sklepów internetowych dyskryminuje kupujących ze względu na narodowość i miejsce zamieszkania.

Źródło: www.money.pl

reklama
Kontakt z nami