Wiadomości z tagiem Sejm  RSS
Tyszka złożył wniosek do PIP o kontrolę w urzędach skarbowych

23.01.2019 15:10


Wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka (Kukiz'15) poinformował, że złożył do Państwowej Inspekcji Pracy wniosek o kontrolę urzędów skarbowych w związku z licznymi sygnałami dotyczącymi zmuszania pracowników urzędów...

Tagi: Złoto, Sejm
Źródło: www.bankier.pl

Zarobki w NBP mają być jawne. PiS złożyło projekt ustawy

23.01.2019 13:07

PiS złożyło w Sejmie projekt nowelizacji ustawy ws. jawności wysokości wynagrodzeń w NBP. Z projektu wynika m.in., że wysokość wynagrodzeń prezesów, wiceprezesów, członków zarządu i osób pełniących kierownicze stanowiska w NBP będzie publikowana w BIP.

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

PiS złożyło w Sejmie projekt noweli ustawy ws. jawności zarobków w NBP

23.01.2019 13:03


PiS złożyło w Sejmie projekt nowelizacji ustawy ws. jawności wysokości wynagrodzeń w NBP. Z projektu wynika m.in., że wysokość wynagrodzeń prezesów, wiceprezesów, członków zarządu i osób pełniących kierownicze stanowiska w NBP będzie publikowana w Biuletynie Informacji Publicznej.

Tagi: PiS, Sejm, Ustawy
Źródło: www.rmf24.pl

PiS złoży w Sejmie projekt dot. jawności zarobków w NBP

22.01.2019 21:02


Prawo i Sprawiedliwość ma dziś złożyć w Sejmie project ws. jawności wysokości wynagrodzeń w Narodowym Banku Polskim. Zapowiedział to Ryszard Terlecki – wicemarszałek Sejmu.

Tagi: Złoto, PiS, Sejm
Źródło: www.rmf24.pl

Budżet 2019 przeszedł gładko przez komisję w Senacie

22.01.2019 20:59

Senacka komisja budżetu i finansów publicznych poparła uchwaloną przez Sejm 16 stycznia ustawę budżetową na 2019 r. i nie zgłosiła do niej 22 stycznia żadnych poprawek. Ustawa trafi teraz na posiedzenie całego Senatu.

Tagi: Senat, Sejm
Źródło: finanse.wnp.pl

Ile zarabiają w NBP? PiS złoży we wtorek w Sejmie projekt ustawy dot. jawności zarobków

22.01.2019 16:02

PiS złoży we wtorek w Sejmie projekt ustawy dot. jawności wysokości wynagrodzeń w NBP - zapowiedział szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Z projektu wynika, że wysokość wynagrodzeń prezesów, wiceprezesów, członków zarządów i osób pełniących kierownicze stanowiska w NBP będzie publikowana w BIP.

Źródło: forsal.pl

Celnicy i Służba Celno-Skarbowa z korzystniejszymi uprawnieniami emerytalnymi

22.01.2019 13:21

Zasady nabywania uprawnień emerytalnych przez funkcjonariuszy Służby Celnej i Służby Celno-Skarbowej będą analogiczne do tych, z których korzystają wszystkie pozostałe służby mundurowe - wynika z projektu nowelizacji przygotowanego przez sejmową komisję ds. petycji. Zmiany mają wejść w życie z początkiem lipca br.

Tagi: Sejm
Źródło: www.podatki.biz

W przyszłym tygodniu komisja ds. VAT przesłucha wicepremiera Jarosława Gowina

21.01.2019 15:02

Wicepremier Jarosław Gowin będzie zeznawał przed komisją śledczą ds. VAT w następny wtorek, 29 stycznia br. - wynika z informacji na stronie internetowej Sejmu.

Źródło: forsal.pl

reklama
Kontakt z nami