Wiadomości z tagiem Sąd Rejonowy  RSS
Sąd: Były szef KNF Marek Chrzanowski ma opuścić areszt

22.01.2019 14:02

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód nie uwzględnił wniosku prokuratury o przedłużenie tymczasowego aresztu.

Źródło: forsal.pl

Prezes NBP miał rację - były szef KNF Marek Chrzanowski ma opuścić areszt

22.01.2019 13:51

Podejrzany o przekroczenie uprawnień b. szef Komisji Nadzoru Finansowego Marek Chrzanowski ma opuścić areszt – zdecydował we wtorek Sąd Rejonowy Katowice-Wschód. Sąd nie uwzględnił wniosku prokuratury, która domagała się przedłużenia tymczasowego aresztowania Chrzanowskiego o kolejny miesiąc.

Źródło: finanse.wnp.pl

Były prezes Nissana pozostanie w areszcie

22.01.2019 9:59

Sąd rejonowy w stolicy Japonii odrzucił we wtorek kolejny wniosek o zwolnienie z aresztu za kaucją Carlosa Ghosna. Były prezes Nissana został pozbawiony wolności 19 listopada 2018 roku pod zarzutem popełnienia przestępstw finansowych.

Źródło: motoryzacja.wnp.pl

PIT od sprzedaży nieruchomości trafił do Trybunału Konstytucyjnego

21.01.2019 11:15

Zbycie domu lub działki otrzymanych w darowiźnie od rodziny nie powinno być opodatkowane, bo gdyby darczyńca przekazał pieniądze, to podatku by nie było - twierdzi Sąd Rejonowy w Lublinie.

Źródło: podatki.gazetaprawna.pl

Były prezes Nissana pozostaje w areszcie

17.01.2019 12:29

Japoński sąd odrzucił w czwartek apelację obrońców byłego prezesa Nissana Carlosa Ghosna. Sąd rejonowy w Tokio dwa dni temu nie zgodził się na zwolnienie za kaucją 64-latka i ta decyzja została zaskarżona.

Źródło: motoryzacja.wnp.pl

Sąd zabezpieczył majątek Qumaka i zawiesił postępowania egzekucyjne

15.01.2019 10:04


Sąd Rejonowy w Warszawie, X Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych zdecydował o ustanowieniu tymczasowego nadzorcy sądowego dla majątku Qumaka i zawiesił wszczęte postępowania egzekucyjne, podała spółka

Źródło: inwestycje.pl

Carlos Ghosn musi pozostać w areszcie

15.01.2019 8:57

Sąd rejonowy w stolicy Japonii odrzucił wniosek obrońców byłego prezesa Nissana Carlosa Ghosna o zwolnienie za kaucją. W zeszłym tygodniu postawiono mu dwa nowe zarzuty w tym oskarżono go o poważne naruszenie zaufania.

Źródło: motoryzacja.wnp.pl

Sąd postanowił zabezpieczyć majątek Qumaka i zawiesić postępowanie egzekucyjne

14.01.2019 20:16


Sąd Rejonowy w Warszawie postanowił zabezpieczyć majątek Qumaka poprzez ustanowienie tymczasowego nadzorcy sądowego, a także zawiesić - na czas trwania postępowania w przedmiocie ogłoszenia upadłości spółki - postępowanie egzekucyjne wszczęte m.in. z wniosku IBM Polska - podał Qumak w komunikacie.

Źródło: www.bankier.pl

Carlos Ghosn zostaje w areszcie

09.01.2019 9:14

Sąd rejonowy w stolicy Japonii odrzucił w środę wniosek obrońców byłego prezesa Nissana Carlosa Ghosna o zwolnienie z aresztu. Dzień wcześniej Ghosn uczestniczył w posiedzeniu, zwołanym na wniosek jego przedstawicieli, na którym miał usłyszeć o powodach zatrzymania.

Źródło: motoryzacja.wnp.pl

reklama
Kontakt z nami