Wiadomości z tagiem Ryszard Petru  RSS
Petru o zobowiązaniach finansowych N: Jeśli ktoś nie ma pomysłu, jak je spłacić, nie nadaje się na szefa

10.12.2018 11:13

Tak długo, jak byłem w Nowoczesnej, zobowiązania finansowe były spłacane; przestano je spłacać, kiedy mnie zabrakło - podkreślił b. szef Nowoczesnej, obecnie lider partii Teraz! Ryszard Petru. Jeżeli ktoś nie ma pomysłu, jak spłacać zobowiązania, to nie nadaje się na szefa - dodał Petru.

Źródło: forsal.pl

Petru: Obniżymy PIT i CIT do 16 proc., wprowadzimy korekty w 500 Plus

09.12.2018 20:02

Obniżenie PIT i CIT do 16 proc., przywrócenie handlu w niedziele, likwidacja KRUS i przywilejów emerytalnych oraz korekty w programie 500 Plus - to główne postulaty programowe Teraz! Polska może stać się bogatym i bezpiecznym krajem zamożnej Europy - mówił lider partii Ryszard Petru.

Źródło: forsal.pl

Afera KNF. Petru interweniuje w Kancelarii Premiera

30.11.2018 14:58

- Podjąłem dziś interwencję poselską w KPRM. Afera KNF zaczęła się w Kancelarii Premiera - napisał w piątek po południu na Twitterze Ryszard Petru. Przewodniczący koła poselskiego Teraz! domaga się odpowiedzi od premiera Morawieckiego.

Źródło: www.money.pl

500+ tylko dla pracujących, ale nie dla zamożnych. Ryszard Petru chce skorygować program

30.11.2018 9:32

- Trzeba skorygować ten program - tak o 500+ mówił w programie "Money. To się liczy" Ryszard Petru, założyciel partii "Teraz". Według jego propozycji, rządowy program mógłby być tańszy o 7-8 mld zł.

Źródło: www.money.pl

Ryszard Petru składa wniosek o informację premiera nt. afery KNF

29.11.2018 15:03

Szef partii Teraz! domaga się informacji premiera na temat afery KNF. Wniosek o włączenie takiego punktu do porządku obrad najbliższego posiedzenia Sejmu złożył w czwartek na ręce marszałka.

Źródło: www.money.pl

Petru składa wniosek do prokuratury ws. afery KNF. Chce upublicznienia zeznań

28.11.2018 17:07

Ryszard Petru (Teraz) przekonuje, że bez jawności zeznań Marka Ch., aferę będzie łatwiej zamieść pod dywan. W jego ocenie jest to niezwykle ważne dla bezpieczeństwa naszych pieniędzy w polskich bankach.

Źródło: www.money.pl

Petru o Nowoczesnej: To już nie moja partia, nie poznaję wielu ludzi stamtąd [WYWIAD]

22.11.2018 22:06

Wtedy myślałem tak jak w biznesie. Jest grafik, każdy ma prawo do wolnej chwili. Grzegorz Schetyna wyjechał na narty, ja wyjechałem do Lizbony. Wydawało mi się, że to jest ok. Nie brałem pod uwagę, jak to może zostać odebrane - mówi w wywiadzie Ryszard Petru, poseł na Sejm i przewodniczący partii Teraz! Twórca Nowoczesnej.

Źródło: forsal.pl

29 lat i posada w Banku Światowym. Kamiński junior dołącza się do żartu z... Petru

20.11.2018 9:16

Praca w Banku Światowym w wieku 29 lat? Kacper Kamiński nie jest pierwszym, któremu się to udało. Kilkanaście lat temu w podobnej sytuacji był Ryszard Petru, a na początku obecnej kadencji żartował z niego były rzecznik prezydenta. Do żartów dołączył się natomiast... Kacper Kamiński.

Źródło: www.money.pl

reklama
Kontakt z nami