Wiadomości z tagiem Rodzina  RSS
Sebastian Kulczyk: od roznoszenia ulotek po majątek warty 4,5 mld zł

12.11.2018 7:11

Kiedy zaczynał pomagać w rodzinnej firmie, po prostu roznosił ulotki. Dzisiaj jego majątek jest warty ok. 4,5 mld zł. Sebastian Kulczyk, inwestor, prezes Kulczyk Investments, w programie „Nino o biznesie” mówi o swoich początkach oraz o tym, w czym znajduje motywację.

Źródło: www.money.pl

Co najbardziej wpłynie na budownictwo przyszłości? Odpowiedź może zaskakiwać

07.11.2018 15:36

Nowoczesne budynki będą zdalnie sterowane za pomocą aplikacji, będą wykorzystywały zieloną infrastrukturę oraz będą uwzględniać potrzeby rodzin pracowników i lokalnych społeczności. W związku z tym, najszybciej powinny się upowszechnić rozwiązania zwiększające efektywność energetyczną budynków i odnawialne źródła energii.

Źródło: budownictwo.wnp.pl

Bartosz Marczuk odchodzi z ministerstwa pracy. Nie będzie już wiceministrem

07.11.2018 9:27

Wiceminister, który był między innymi twarzą programu 500+, odchodzi z resortu rodziny, pracy i polityki społecznej. Poinformował o tym na Twitterze.

Źródło: www.money.pl

Rachunek na 30 tys. funtów za brak ubezpieczenia turystycznego [Świat]

07.11.2018 6:55

30 tys. funtów rachunku musi zapłacić rodzina zmarłej w Dubaju Brytyjki, która przed wyjazdem na wakacje nie wykupiła ubezpieczenia (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Spór wokół wypłaty dla poparzonego dziecka [Szkody]

07.11.2018 6:40

10 tys. zł oczekują od ubezpieczyciela miasta Rzeszowa rodzice 2-latka, który poparzył się halogenami. Lampy były umieszczone na deptaku w (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Nowe zasady telepracy dla rodziców opiekujących się niepełnosprawnymi dziećmi

06.11.2018 8:05

Od 6 czerwca 2018 r. umożliwiono rodzicom opiekującymi się niepełnosprawnymi dziećmi wykonywanie pracy w formie telepracy. Z tej formy zatrudnienia mogą jednocześnie korzystać obydwoje rodzice dziecka niepełnosprawnego.

Źródło: kadry.infor.pl

Prezes Ursusa: jesteśmy bardzo uparci i bardzo pamiętliwi

05.11.2018 9:25

O Ursusa rodzina Zarajczyków starała się przez 12 lat. Po okresie sukcesów dzisiaj sytuacja spółki jest tragiczna. Prezes Karol Zarajczyk w programie "Nino o biznesie" tłumaczy, dlaczego jest tak źle. I zaleca politykom, żeby pamiętali o tej historycznej polskiej firmie nie tylko wtedy, gdy trzeba się pochwalić elektoratowi jej osiągnięciami.

Źródło: www.money.pl

Minister zdrowia: Dostaliśmy wyraźne ostrzeżenie od losu. Apeluję do rodziców, by szczepili dzieci

04.11.2018 20:07

Dostaliśmy wyraźne ostrzeżenie od losu, by zacząć myśleć odpowiedzialnie o swoich i o innych dzieciach - powiedział minister zdrowia Łukasz Szumowski. Zaapelował do rodziców, by szczepili dzieci zgodnie z kalendarzem szczepień.

Źródło: forsal.pl

Przechwyciliśmy dwie trzecie imigrujących do Unii za pracą. Już półtora miliona ma pozwolenie na pobyt

03.11.2018 14:12

Polska wybrała z fali imigracji tę część, która dla gospodarki jest najkorzystniejsza. To u nas osiedlają się obcokrajowcy, którzy opuścili swój kraj w poszukiwaniu pracy. Na masową skalę wydajemy pozwolenia na pobyt dla Ukraińców, Białorusinów i Mołdawian. Do Niemiec trafiają nacje nastawione bardziej rodzinnie niż zarobkowo.

Źródło: www.money.pl

MAX Premium Burgers z nowymi lokalizacjami w Polsce

02.11.2018 9:26

Już niedługo dwa kolejne miasta dołączą do grona rodziny MAX. 20 listopada przypada otwarcie lokalu w Świętochłowicach, zaś 30 listopada - w stolicy, która będzie zlokalizowana w nowo powstającym parku handlowym Street Mall Vis à Vis Wilanów.

Źródło: www.propertynews.pl

reklama
Kontakt z nami