Wiadomości z tagiem Radni  RSS
Unijna Rada ds. Ogólnych kolejny raz zajmie się Polską w grudniu

12.11.2018 14:02

Ministrowie ds. europejskich państw UE zajmą się Polską na swoim kolejnym posiedzeniu w grudniu - taką informację według źródeł dyplomatycznych podczas poniedziałkowego spotkania Rady ds. Ogólnych przekazała austriacka prezydencja.

Źródło: forsal.pl

Jak kupić mieszkanie i nie dać się nabić w butelkę? [PORADNIK]

12.11.2018 9:02

Osoby kupujące mieszkanie na rynku wtórnym narażone są na zupełnie inne ryzyka niż ci, którzy zdecydowali się na lokal od dewelopera. Home Broker zwraca uwagę na te najważniejsze.

Źródło: forsal.pl

Wybory samorządowe na Słowacji: rządzący przegrywają w wielkich miastach

11.11.2018 17:02

Po sobotnich wyborach burmistrzów i prezydentów miast, wójtów oraz miejskich i gminnych radnych na Słowacji najsilniejsza partia Kierunek-Socjaldemokracja (Smer-SD) nie pokieruje żadnym wielkim miastem. Zwyciężyli wspierani przez opozycję kandydaci niezależni.

Źródło: forsal.pl

Wild: Chcemy, by w skład Rady Społecznej ds. CPK weszli m.in. przedstawiciele samorządu

09.11.2018 18:02

Chcemy, by w skład Rady Społecznej ds. CPK weszli przedstawiciele samorządu i grup szczególnie zainteresowanych inwestycją, m.in. rolników i przedsiębiorców – powiedział pełnomocnik rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego, wiceminister infrastruktury Mikołaj Wild.

Źródło: forsal.pl

Kazimierz Łabno został powołany na wiceprezesa Banku BGŻ BNP Paribas

08.11.2018 18:02

Rada nadzorcza Banku BGŻ BNP Paribas powołała Kazimierza Łabno do zarządu na stanowisko wiceprezesa zarządu, podał bank.

Tagi: Banki, Radni
Źródło: forsal.pl

Robyn Denholm prezesem rady nadzorczej Tesli. Zastąpi Elona Muska

08.11.2018 13:02

Dyrektor finansowa australijskiej firmy telekomunikacyjnej Telstra, Robyn Denholm, została nowym prezesem rady nadzorczej Tesli, zastępując na stanowisku Elona Muska - poinformował w środę wieczorem koncern. Denholm była też członkiem rady firmy od 2014 roku.

Źródło: forsal.pl

Doradcy podatkowi o zmianach w ustawie o ograniczaniu zatorów płatniczych

08.11.2018 8:02

Krajowa Rada Doradców Podatkowych pozytywnie opiniuje m.in. propozycję wprowadzenia uproszczonej procedury nakazowej, w odniesieniu do transakcji handlowych, gdy wartość roszczenia nie przekracza 75 tys. zł oraz propozycję wprowadzenia na gruncie podatków dochodowych regulacji istniejących w ustawie o podatku od towarów i usług i zgłasza dalsze uwagi do projektu.

Źródło: ksiegowosc.infor.pl

Wybór ubezpieczenia upraw [Faramuszki]

08.11.2018 6:27

W swoim poradniku dla rolników Fakt podpowiada, jak wybrać ubezpieczenie upraw. Wyjaśnia, od czego zależy wysokość składki oraz tłumaczy (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Pierwsza sesja nowo wybranej rady gminy

07.11.2018 23:04

Pierwsza sesja rady gminy ma szczególne znaczenie, gdyż to w jej trakcie zostaną powołane władze rady. Choć sesja rady gminy, co do zasady, zwoływana jest przez jej przewodniczącego, w tym przypadku nie jest to możliwe, gdyż taki nie został jeszcze wybrany.

Tagi: Radni
Źródło: www.wspolnota.org.pl

reklama
Kontakt z nami