Wiadomości z tagiem Przejęcia  RSS
Zaufanie do KNF mocno nadwyrężone. NBP chętny do przejęcia nadzoru nad bankami

14.11.2018 19:05

Zaufanie do nadzoru finansowego w Polsce zostało wystawione na poważną próbę. Potrzeba szybkiego wyjaśnienia afery z szefem KNF lub zmian systemowych. Opcją jest przywrócenie nadzoru nad bankami do NBP. Eksperci zauważają, że tego typu tendencje obserwowane są od lat na całym świecie.

Źródło: www.money.pl

Leszek Czarnecki bał się utraty banku. Powód? Posłowie znaleźli sposób na przejęcie banku

14.11.2018 13:31

Leszek Czarnecki nie miał wyjścia - musiał opublikować taśmę z Markiem Chrzanowskim. Dlaczego? Z jego perspektywy wizja utraty banku stała się bardzo realna. Na początku listopada posłowie klepnęli jedną drobną poprawkę i popchnęli Czarneckiego do działania. I tak teoria przejęcia stała się praktyką - mówią money.pl eksperci.

Źródło: www.money.pl

Projekt związany z Autosanem jest w fazie wstępnej

14.11.2018 12:05


Projekt przejęcia Autosanu przez Polską Grupę Energetyczną (PGE) jest w fazie wstępnej, wynika z wypowiedzi prezesa PGE Henryka Baranowskiego

Źródło: inwestycje.pl

Dera o KNF: Sprawę trzeba wyjaśnić. Po wyjaśnieniu będą decyzje prezydenta ws. Sokala

13.11.2018 21:06

Kwestię "planu Zdzisława Sokala" dotyczącą przejęcia Getin Banku trzeba wyjaśnić; po wyjaśnieniu będą odpowiednie reakcje prezydenta Andrzeja Dudy - powiedział prezydencki minister Andrzej Dera pytany, czy prezydent ma zaufanie do swego przedstawiciela w KNF Zdzisława Sokala.

Źródło: forsal.pl

Kolejne zawiadomienie w sprawie KNF w prokuraturze

13.11.2018 19:38

Pełnomocnik Leszka Czarneckiego Roman Giertych poinformował, że do prokuratury złożył zawiadomienie ws. działań jednego z członków KNF Zdzisława Sokala "i innych osób". Działania te, według Giertycha, miały prowadzić do przejęcia Getin Noble Banku.

Źródło: finanse.wnp.pl

Wirtualna Polska szuka podmiotów do przejęcia działających w e-commerce

13.11.2018 13:16


Wirtualna Polska, która w październiku przejęła m in. serwis Extradom. pl, wciąż szuka podmiotów do przejęcia działających w e-commerce - poinformował prezes Jacek Świderski. Grupa chce rozwijać sprzedaż internetową w obszarze budownictwa jednorodzinnego.

Źródło: www.bankier.pl

Alior Bank nie prowadzi żadnych działań dot. przejęcia części BOŚ Banku 

09.11.2018 14:05


Alior Bank nie prowadzi żadnych działań dotyczących przejęcia wydzielonej części Banku Ochrony Środowiska, poinformował wiceprezes Alior Banku Krzysztof Bachta

Źródło: inwestycje.pl

reklama
Kontakt z nami