Wiadomości z tagiem Poznań  RSS
Katowice: Podatek VAT w 2019 r. - uchwalone i projektowane zmiany oraz skutki praktyczne

22.01.2019 13:36

Początek roku 2019 obfituje w zmiany w zakresie podatków. Istotne nowelizacje dotyczą również podatku od towarów i usług VAT - zmieniając między innymi zasady odliczania i zwrotu podatku, stosowania stawek, stosowania nomenklatury i symboli, kas fiskalnych i wielu innych obszarów. Szkolenie: Zmiany w podatku VAT odpowie na większość Państwa pytań i wątpliwości, które z pewnością trapią Państwa po lekturze pierwszych publikacji i doniesień na temat procedowanych jeszcze projektów ustaw. Celem szkolenia jest kompleksowe i usystematyzowane przedstawienie zmian w podatku VAT, których stosowanie rozpoczęło się w 2019 roku. Uczestnicy szkolenia będą również mogli poznać praktyczne skutki wprowadzanych zmian w obszarach, które ich dotyczą oraz skutki zmian, wprowadzanych sukcesywnie w ciągu bieżącego roku.

Źródło: www.podatki.biz

Grupa Murapol wprowadziła do oferty ponad 2 tys. mieszkań w 11 miastach

21.01.2019 15:04


Grupa Murapol wprowadziła do oferty łącznie ponad 2 tys. lokali mieszkalnych w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu oraz Gdyni, Tychach, Toruniu, Gliwicach, Mikołowie i Wieliczce, podała spółka. Zaoferowane w ramach...

Źródło: inwestycje.pl

Organizator publicznego transportu uczy kulturalnego podróżowania

20.01.2019 14:28

Akcję "Warto jeździć z kulturą" prowadzi Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu - lokalny organizator publicznego transportu. Pasażerowie będą zachęcani do tego, by w tramwajach i autobusach zdejmować plecaki i nie zajmować miejsc tuż przy drzwiach.

Źródło: logistyka.wnp.pl

Jest umowa ws. dokumentacji rozbudowy DK 72

18.01.2019 15:37

Poznański oddział GDDKiA poinformował o podpisaniu umowy na wykonanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy DK72 na odcinku Tuliszków – Słodków (Wielkopolskie). Wartość umowy przekracza 900 tys. zł.

Źródło: budownictwo.wnp.pl

Sala konferencyjna w hotelach z widokiem na morze – woj. pomorskim

18.01.2019 8:12

Morze Bałtyckie jest jedyne w swoim rodzaju, nic więc dziwnego, że co roku przyciąga tysiące turystów. Co jednak gdyby istniała dodatkowo możliwość zorganizowania spotkania biznesowego, mając za oknem widok falującej wody? Jest to możliwe! Zostań z nami i poznaj ofertę dwóch z wielu hoteli , które oferują sale konferencyjne z...

Źródło: www.ta-praca.pl

Panattoni startuje z nową inwestycją w Bielsku

18.01.2019 7:46

Pekabex Bet, spółka zależna Poznańskiej Korporacji Budowlanej Pekabex zawarła z Bielsko Logistic Sp. z o.o. umowę na realizację nowej inwestycji Panattoni.

Tagi: Poznań
Źródło: www.propertynews.pl

10 najważniejszych trendów w bankowości w 2019 r.

17.01.2019 16:06


Nowe technologie zmieniają świat, a rozwój ten wpływa również na sektor bankowy. Poznaj 10 wiodących trendów w bankowości detalicznej na rok 2019, wybranych przez ekspertów Capgemini

Źródło: inwestycje.pl

Avenida zaświeci na różowo

17.01.2019 14:51

21 stycznia Avenida Poznań zaświeci na różowo. Poznańskie centrum handlowe chce w ten sposób wyrazić solidarność z kobietami chorującymi na nowotwór szyjki macicy i tym samym wesprzeć projekt Pink Lips (ang. Różowe Usta), czyli akcję edukacyjną organizowaną w trakcie Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Raka Szyjki Macicy (21-27 stycznia). W Poznaniu projekt ten odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Poznań.

Źródło: www.propertynews.pl

reklama
Kontakt z nami