Wiadomości z tagiem Policja  RSS
W ubiegłym roku w wyniku oszustw seniorzy stracili grube miliony

22.01.2019 7:58

Seniorzy, czyli w większości świętujący dziś dziadkowie i wczoraj babcie, w wyniku oszustw stracili w ubiegłym roku ogromne pieniędze. Metodą na policjanta albo na wnuczka wyłudzono od nich ponad 60 mln zł.

Tagi: ZUS, Policja
Źródło: finanse.wnp.pl

Sprzedali gaz, którego nie było. Policja bada wielomilionowy przekręt

18.01.2019 20:12

Holenderskie i niemieckie służby badają jak to możliwe, że zginął gaz wartości minimum 18 mln euro. Surowiec miał dotrzeć do odbiorców, ci jednak go nie otrzymali.

Źródło: gazownictwo.wnp.pl

Od wczoraj zatrzymano kilkanaście w związku z wezwaniami do zabójstw

16.01.2019 11:02

Kilkunastu zatrzymań w związku z wezwaniami w internecie do zabójstw i aktów agresji dokonali od wczoraj policjanci na terenie całego kraju - poinformował w środę minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński.

Źródło: forsal.pl

Policja zatrzymała mężczyznę z nożem w Sądzie Apelacyjnym w Gdańsku

15.01.2019 11:02

W Sądzie Apelacyjnym w Gdańsku policjanci zatrzymali we wtorek mężczyznę, który miał przy sobie nóż, którym obierał jabłko. Mężczyzna nie zachowywał się agresywnie. Po rozmowie z dyrektorem sądu opuścił budynek.

Źródło: forsal.pl

Grupowe oszustwa agentek z Elbląga [Szkody]

15.01.2019 6:10

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą postawili zarzuty oszustwa dwóm kobietom pracującym jako agentki ubezpieczeniowe. Agentki (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Starcia w czasie marszu "żółtych kamizelek". W Paryżu zatrzymano 74 osoby

12.01.2019 23:02

W Paryżu w okolicach Łuku Triumfalnego w sobotę doszło do starć manifestantów z policją podczas marszu "żółtych kamizelek"; ruch powołał swoje własne siły porządkowe, których zadaniem było nie dopuścić do zamieszek i aktów wandalizmu.

Tagi: Policja
Źródło: forsal.pl

Liczba wakatów w policji na koniec 2018 r. wyniosła prawie 4,6 tys.

10.01.2019 10:52


Liczba wszystkich wakatów w policji na koniec grudnia ubiegłego roku wyniosła prawie 4,6 tys. - poinformowała PAP Komenda Główna Policji. Jak dodano, w bieżącym roku KGP planuje przyjąć do służby około 4,5 tys. policjantów....

Źródło: www.bankier.pl

Podszywają się pod Netflix i wyłudzają dane osobowe

09.01.2019 14:39


Policja w Ohio poinformowała o ataku phishingowym wymierzonym w użytkowników platformy streamingowej Netflix. Wiadomość e-mail rzekomo wysyłana przez serwis, zachęcała do aktualizacji danych dotyczących płatności. Jak wskazuje Kamil Sadkowski, starszy analityk zagrożeń w ESET, w rzeczywistości mail kierował do podstawionej strony, która  kradła dane osobowe użytkowników platformy. Pod koniec roku niektórzy użytkownicy Netflixa mogli dość ...

Źródło: prnews.pl

reklama
Kontakt z nami