Wiadomości z tagiem Paliwa  RSS
Słowik: Legislacja na rympał. Polityczne paliwo reprywatyzacji się wypaliło [OPINIA]

20.01.2019 5:02

Nie bronię Jana Śpiewaka w tym konkretnym postępowaniu sądowym, w którym przegrał. Być może przegrać powinien. Ale namawiam do wspierania Jana Śpiewaka jako obrońcy systemu prawnego – kogoś, kto zwarcia w instalacji wyłapał, zanim spostrzegli je urzędnicy i politycy. Jako jeden z niewielu zachęcał, by bulwersującym tematem zainteresowali się wszyscy. Udało mu się.

Źródło: forsal.pl

Huti w Jemenie finansują wojnę ze sprzedaży irańskiego paliwa

19.01.2019 17:56

Szyiccy rebelianci Huti w Jemenie otrzymują nielegalne dostawy paliwa z Iranu, a zyski z jego sprzedaży przeznaczają na finansowanie zbrojnego konfliktu - alarmują eksperci w raporcie przedstawionym Radzie Bezpieczeństwa ONZ.

Tagi: Paliwa, Iran, ONZ
Źródło: nafta.wnp.pl

W przyszłym tygodniu ceny paliw raczej bez zmian

18.01.2019 19:02

W przyszłym tygodniu ceny paliw na stacjach benzynowych raczej przestaną spadać i powinny utrzymać się na obecnym poziomie - prognozują analitycy. Wskazują m.in. na stabilizację cen ropy na świecie i brak większych zmian cen hurtowych w Polsce.

Źródło: forsal.pl

To na razie koniec spadków cen paliw

18.01.2019 17:41

Od początku roku ceny na polskich stacjach tankowania maleją z tygodnia na tydzień, jednak w najbliższych dniach na rynku paliw ta tendencja się zatrzyma i w czasie wyjazdów na ferie zimowe powinna panować względna stabilizacja cen.

Źródło: nafta.wnp.pl

Ile zapłacisz na stacji benzynowej jadąc na ferie?

18.01.2019 16:02


W przyszłym tygodniu ceny paliw na stacjach benzynowych powinny utrzymać się na aktualnym poziomie - tak przynajmniej prognozują analitycy. Wskazują przy tym m.in. na stabilizację cen ropy na świecie i brak większych zmian cen hurtowych w Polsce.

Źródło: www.rmf24.pl

Na stacjach paliw wciąż szansa na coraz mniejsze, ale jednak obniżki

18.01.2019 14:06


Dynamika zmian cen na krajowym rynku paliw była znacznie niższa w ostatnim tygodniu, wciąż można jednak spodziewać się niewielkich obniżek, wynika z komentarza rynkowego ...

Źródło: inwestycje.pl

Notowania metali bazowych, węgla i paliw

18.01.2019 7:43

Notowania metali bazowych na London Metal Exchange, uprawnień EUA do emisji CO2, ceny węgla energetycznego ARA na przyszły rok oraz ceny paliw.

Źródło: finanse.wnp.pl

Rurociągi i platformy w rękach wojska. Tak Meksyk walczy z naftowymi gangami

18.01.2019 6:44

Prezydent Meksyku oświadczył, że państwo, które ma wielki problem z gangami kradnącymi paliwo z rurociągów, musiało obecnie wydać walkę grupom przestępczym, które działają na platformach naftowych u wybrzeży kraju, okradając je i dewastując.

Źródło: nafta.wnp.pl

reklama
Kontakt z nami