Wiadomości z tagiem Organizacje pracodawców  RSS
Wzburzenie po zatrzymaniu szefa KNF sprzed lat. Głos zabierają byli prezesi NBP i organizacje pracodawców

07.12.2018 22:03

Uważamy zatrzymanie Andrzeja Jakubiaka, Wojciecha Kwaśniaka i ich współpracowników na mocy decyzji prokuratora A. Gołucha popieranej przez B. Święczkowskiego i Z. Ziobrę za rażące naruszenie elementarnej sprawiedliwości – oświadczyli byli prezesi NBP Hanna Gronkiewicz-Waltz, Leszek Balcerowicz i Marek Belka.

Źródło: finanse.wnp.pl

Wolne 12 listopada. Organizacje pracodawców apelują o wstrzymanie prac nad ustawą

31.10.2018 12:51

Narusza podstawowe standardy państwa prawa i bardzo komplikuje życie przedsiębiorców - tak o sposobie procedowania ustawy o wolnym dniu 12 listopada mówią wspólnym głosem organizacje pracodawców. Apelują o wstrzymanie prac.

Organizacje pracodawców chcą rewolucji w KRUS. Rolnicy i przedsiębiorcy ze składkami na emeryturę na takich samych zasadach

28.08.2018 11:10

Rolnicy i przedsiębiorcy powinni opłacać składki na przyszłą emeryturę na takich samych zasadach. Takich zmian domagają się Konfederacja Lewiatan oraz Związek Rzemiosła Polskiego.

Rząd prześwietli emerytury. Czas na zmiany systemowe?

26.04.2018 8:04

Związki zawodowe i organizacje pracodawców chcą rzetelnej dyskusji o przyszłości systemu wsparcia seniorów. A nie tylko pojedynczych zmian, demolujących obowiązujące zasady

Źródło: praca.gazetaprawna.pl

Kilkaset tysięcy firm rocznie bez konieczności opłacania danin na rzecz ZUS. Eksperci ostrzegają przed możliwymi patologiami

12.04.2018 13:11

Kilkaset tysięcy firm rocznie rozpocznie działalność bez konieczności opłacania danin na rzecz ZUS. Organizacje pracodawców i eksperci ostrzegają przed możliwymi patologiami.

Źródło: praca.gazetaprawna.pl

Organizacje biznesowe z Polski i Ukrainy zadbają o warunki pracy dla Ukraińców

23.03.2018 8:06

Partnerstwo i porozumienie - pod tym hasłem ma wystartować w kwietniu polsko-ukraińska inicjatywa łącząca organizacje pracodawców, przedsiębiorców i agencji zatrudnienia z obu stron granicy.

Organizacje biznesowe z Polski i Ukrainy zadbają o warunki pracy dla Ukraińców.

23.03.2018 8:02

Partnerstwo i porozumienie - pod tym hasłem ma wystartować w kwietniu polsko-ukraińska inicjatywa łącząca organizacje pracodawców, przedsiębiorców i agencji zatrudnienia z obu stron granicy.

reklama
Kontakt z nami