Wiadomości z tagiem Marketing  RSS
Weekend z Legoland Billund Resort w Galerii Wisła

16.01.2019 14:02

Zimowe ferie w Płocku coraz bliżej, specjalnie na ich rozpoczęcie Galeria Wisła przygotowała dla swoich klientów wielką niespodziankę – informuje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła. – 26 i 27 stycznia zapraszamy na "Weekend z Legoland Billund Resort".

Tagi: Marketing, ING
Źródło: www.propertynews.pl

Reklamy noworocznych wyprzedaży rzadko idą w parze z obniżkami

16.01.2019 13:00

Hasło „noworocznych wyprzedaży” co roku przyciąga do sklepów tradycyjnych i internetowych tłumy klientów. Jak wynika z kolejnej edycji „Świątecznego Barometru Cenowego”, ceny w największych sklepach online w pierwszej połowie stycznia 2019 roku w porównaniu z cenami z połowy listopada 2018 roku, pozostały właściwie na niezmienionym poziomie. Przeprowadzona przez Deloitte we współpracy z firmą Dealavo analiza ofert ponad 1000 sklepów z branży e-commerce pokazała, że wbrew intensywnej komunikacji marketingowej klientom mogło być ciężko znaleźć produkty, które faktycznie były znacząco przecenione. Najatrakcyjniejsze oferty znaleźć można było przede wszystkim kupując gry komputerowe i smartfony.

Źródło: www.propertynews.pl

Bank Pekao promuje ofertę dla obywateli Ukrainy w Kijowie i Lwowie

16.01.2019 12:41


Bank Pekao S.A. ruszył z promocją swojego Konta Przekorzystnego na Ukrainie. W czasie, gdy wielu pracujących na co dzień w Polsce Ukraińców podróżuje z Ukrainy po świętach prawosławnych do Polski na dworcach w Kijowie i Lwowie promotorzy Pekao informują pasażerów o ofercie banku i promocji 50 złotych za otwarcie Konta Przekorzystnego. Akcja marketingowa rozpoczęła się ...

Źródło: prnews.pl

MetLife we współpracy z T-Mobile [Rynek]

15.01.2019 6:41

MetLife rozwija sprzedaż w kanale direct marketing i nawiązuje współpracę z T-Mobile. Wybrani klienci operatora mogą teraz skorzystać ze (...)

Tagi: Marketing, ING
Źródło: feedproxy.google.com

Ubezpieczenia to nie panaceum [#klimatryzyka]

15.01.2019 6:40

Informacja, że ubezpieczenia nie pomogą na wszystko, nie jest chwytliwa marketingowo. Jest natomiast przekazem prawdziwym i rozsądnym. I trzeba go forsować, żeby przy kolejnej klęsce żywiołowej nie okazało się, że straty są dużo wyższe niż mogłyby być przy zastosowaniu odpowiedniej prewencji. Bardzo dobrze, że PIU wychodzi z tym przekazem teraz. Bo cały czas rośnie ryzyko, że jako kraj i ewentualni poszkodowani obudzimy się z ręką w...

Źródło: feedproxy.google.com

Dla tych firm skończył się czas bezczynności. Pora nadganiać zapóźnienia

11.01.2019 21:00

Tradycyjne przemysły przez długi czas nie musiały się zmieniać, bo osiągały dobre wyniki, robiąc to samo, w taki sam sposób. Obecnie sytuacja się zmienia i przemysł nadrabia zapóźnienia – uważa Eduard Marfa, dyrektor marketingu dla regionu EMEA w Siemens PLM Software.

Źródło: www.wnp.pl

Transfer z BMW do Audi

09.01.2019 12:11

Szefową sprzedaży i marketingu Audi zostanie była szefowa marki w BMW Hildegard Wortmann. 1 lipca 2019 r. zastąpi ona Brama Schota, który na początku roku został nominowany na stanowisko dyrektora generalnego Audi - podał serwis Automotive News.

Tagi: AUD, Marketing, BMW, ING
Źródło: motoryzacja.wnp.pl

Neinver bierze w zarządzanie śląskie centrum wyprzedażowe

09.01.2019 10:31

Neinver obejmuje zarządzanie w Silesia Outlet w Gliwicach. Firma odpowiadać będzie za asset management, facility management i marketing, a po otwarciu centrum również za najem. Silesia Outlet ma być najnowocześniejszym centrum wyprzedażowym  na Śląsku, z wiodącymi markami modowymi z segmentu mid-mass market i premium.

Źródło: www.propertynews.pl

Wojas łączy swoje spółki

02.01.2019 9:50

31 grudnia 2018 r. Sąd Rejonowy dla Krakowa dokonał wpisu do akt rejestrowych Wojas S.A. jako spółki przejmującej połączenia ze spółką Wojas Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jako spółką przejmowaną.

Źródło: www.wnp.pl

Niższa akcyza i mniej marketingu - tak Morawiecki chce walczyć z drogim prądem

21.12.2018 17:06


Premier Morawiecki podał obywatelom kiełbasę na Wigilię. Ceny prądu mają być utrzymane na poziomie z połowy 2018 roku, w tym celu rząd obniży m.in. akcyzę, zredukuje opłatę przejściową oraz oszczędzi m.in. na marketingu spółek energetycznych.

Źródło: www.bankier.pl

reklama
Kontakt z nami