Wiadomości z tagiem Liban  RSS
Oprocentowanie kredytów w CHF najwyższe od 4 lat

15.01.2019 10:08


Płacone obecnie raty kredytów we frankach są najwyższe od połowy 2017 r. Wpływa na to nie tylko utrzymywanie się kursu CHF na dość wysokim poziomie ok. 3,80 zł. W ostatnich dniach rośnie również LIBOR CHF 3M, od którego zależy oprocentowanie...

Źródło: inwestycje.pl

Wnętrze centrum handlowego warte nagrody

10.01.2019 8:39

Forum Gdańsk, Galeria Madison, Galeria Libero Katowice, Atrium Promenada i Centrum Praskie Koneser - te obiekty zostały nominowane w konkursie Property Design Awards w kategorii "Design - Wnętrze: Centrum Handlowe".

Źródło: www.propertydesign.pl

Libet ma dwie oferty na sprzedaż części aktywów, pozyskane środki zmniejszą zadłużenie

21.12.2018 18:12


Libet otrzymał dwie wstępne oferty nabycia nieruchomości i ruchomości służących produkcji kostki brukowej i innych elementów betonowych - poinformował Libet w komunikacie. Oferty dotyczą aktywów zlokalizowanych w dwóch jednostkach produkcyjnych spółki, a ich łączna wartość wynosi minimum 40 mln zł brutto.

Źródło: www.bankier.pl

Izraelskie wojsko rozpoczęło niszczenie tuneli Hezbollahu

20.12.2018 20:02

Armia Izraela oświadczyła w czwartek, że rozpoczęła niszczenie sieci tuneli szyickiej organizacji Hezbollah. Według władz stanowią one zagrożenie dla Izraela, łącząc jego terytorium z Libanem.

Tagi: Wojsko, Liban
Źródło: forsal.pl

Komentarz surowcowy DM BOŚ - ropa naftowa, złoto

11.12.2018 12:06


Problemy z produkcją ropy naftowej w Libii. Presja strony podażowej na rynku ropy naftowej nie ustępuje. Notowania tego surowca w Stanach Zjednoczonych zeszły już poniżej poziomu 51 USD za baryłkę, w okolice tegorocznych minimów

Źródło: inwestycje.pl

Libet zbada możliwości zbycia niektórych aktywów znacznej wartości

30.11.2018 10:07


Libet, działając w ramach prowadzonego procesu przeglądu opcji strategicznych, powziął decyzję o szczegółowym zbadaniu możliwości, warunków i gospodarczej celowości ewentualnego zbycia aktywów znacznej wartości, tj. praw użytkowania wieczystego...

Źródło: inwestycje.pl

Libero zaprasza na weekend gwiazd

29.11.2018 7:43

W najbliższy weekend najnowszy kompleks handlowo-rozrywkowy na Śląsku przyciągnie gwiazdy ze świata rozrywki, mody, kuchni i sportu. W Libero pojawią się m.in.: Maja Sablewska, Daria Ładocha, Patrycja Kazadi, Jankes, Qczaj, Tomasz Zimoch i Krzysztof „Igła” Ignaczak. Podsumowaniem Weekendu Gwiazd będzie finał wielkiej loterii – w niedzielę o godzinie 18:00 odbędzie się losowanie nagród głównych: samochodu Hyundai Tucson i trzech kart podarunkowych po 2 tys. zł.

Źródło: www.propertynews.pl

Food&Ball - w Libero rusza restauracja Arkadiusza Milika

23.11.2018 14:18

Na 27 listopada zapowiedziane jest otwarcie Food&Ball, restauracji Arkadiusza Milika. Lokal mieści się w Galerii Libero w Katowicach.

Źródło: www.propertynews.pl

reklama
Kontakt z nami