Wiadomości z tagiem Krym  RSS
Czeskie służby sprawdzają, czy syn premiera Babisza był porwany i wywieziony na Krym

13.11.2018 20:12

Czeska prokuratura i policja poinformowały we wtorek, że sprawdzają doniesienia mediów o rzekomym porwaniu i wywiezieniu na Krym syna premiera Andreja Babisza. Andrej Babisz młodszy miał zostać uprowadzony, aby nie zeznawał w śledztwie ws. wyłudzenia unijnej dotacji.

Źródło: forsal.pl

Rosja: Nowe sankcje USA niewiele znaczą

09.11.2018 9:04

Nowe sankcje nałożone przez USA na Rosję w związku z Krymem MSZ Rosji uważa za mało znaczące; Moskwa nie będzie tracić czasu na ich analizowanie - powiedział wiceminister spraw zagranicznych Siergiej Riabkow, cytowany w piątek przez radio Echo Moskwy.

Tagi: USA, Krym
Źródło: forsal.pl

Rosja nie zamierza tracić czasu na amerykańskie sankcje

09.11.2018 6:43

Nowe sankcje nałożone przez USA na Rosję w związku z Krymem MSZ Rosji uważa za mało znaczące; Moskwa nie będzie tracić czasu na ich analizowanie - oznajmił wiceminister spraw zagranicznych Siergiej Riabkow, cytowany 9 listopada przez radio Echo Moskwy.

Tagi: USA, Krym
Źródło: www.wnp.pl

USA wprowadzają kolejne sankcje w związku z aneksją Krymu

08.11.2018 21:02

Ministerstwo finansów USA poinformowało w czwartek, że w związku z aneksją Krymu przez Rosję nakłada sankcje na obywatela Rosji, dwóch obywateli Ukrainy i dziewięć podmiotów w Rosji i na Ukrainie.

Źródło: forsal.pl

Trump: "Obama pozwolił na aneksję Ukrainy"

07.11.2018 20:02

Prezydent USA Donald Trump powiedział na konferencji prasowej, że podczas jego "bardzo, bardzo udanego" spotkania z prezydentem Rosji Władimirem Putinem rozmawiał o Ukrainie; na uwagę dziennikarza, że Rosja zaanektowała Krym, Trump odparł: "Obama pozwolił na to".

Źródło: forsal.pl

Angela Merkel za przedłużeniem sankcji wobec Rosji

01.11.2018 21:01

Kanclerz Niemiec Angela Merkel w czwartek podczas wizyty roboczej w Kijowie poparła przedłużenie sankcji nałożonych przez Unię Europejską na Rosję za jej rolę w konflikcie na wschodzie Ukrainy i za aneksję Krymu.

Źródło: www.wnp.pl

reklama
Kontakt z nami