Wiadomości z tagiem Katowice  RSS
Libero pierwszym przystankiem na mapie sieci lokali Papa Diego

15.11.2018 14:47

W czwartek, 15 listopada br. pierwszy w Polsce lokal Papa Diego zaprosił gości Libero Katowice do gorącego Meksyku. Papa Diego serwuje wyrazistą i świeżą kuchnię, pełną aromatycznych ziół i naturalnych przypraw. Pierwszy w Polsce lokal sieci należący do spółki z Grupy Agora znajduje się w strefie restauracyjnej Libero Katowice zlokalizowanej na poziomie pierwszym.

Źródło: www.propertynews.pl

Helios powrócił do Katowic - i to w jakim stylu

15.11.2018 13:21

Najnowocześniejsze kino sieci Helios otwarte w Katowicach Już od dziś – czwartku, 15 listopada br. najnowsze, 46. kino sieci Helios zaprasza mieszkańców Śląska na filmy polskiej i światowej kinematografii. Najnowocześniejszy, 8-salowy obiekt sieci znajduje się w Libero Katowice. Multipleks pomieści ponad 1100 widzów.

Źródło: www.propertynews.pl

NeoNail ma 200 wysp

15.11.2018 10:48

Produkty NeoNail – marki specjalizującej się w lakierach i akcesoriach do pielęgnacji oraz stylizacji paznokci - można kupić już w 200 punktach sprzedaży w galeriach handlowych w Polsce. Jubileuszowa wyspa ruszyła 15 listopada br. w Galerii Libero w Katowicach.

Źródło: www.propertynews.pl

3 Stawy opanowane przez transformersy

13.11.2018 17:00

To będzie prawdziwa gratka dla chłopców, tych dużych i tych małych. W Katowicach pojawi się Bumblebee! 17 listopada Centrum Handlowe 3 Stawy zamieni się w magiczny świat pełen Transformersów, w którym będzie można bawić się na torze wyścigowym, oglądać produkcje związane z serią filmów oraz poznać bliżej ulubieńca wśród autobotów, czyli Bumblebee, głównego bohatera nowej części filmu o pozaziemskich robotach z duszą.

Źródło: www.propertynews.pl

Starbucks umacnia pozycję w Polsce

13.11.2018 12:36

Starbucks otwiera 69. kawiarnię w kraju, tym razem w Galerii Libero w Katowicach. Nowa lokalizacja potwierdza strategię rozwoju sieci - przede wszystkim w największych miastach.

Źródło: www.propertynews.pl

Zmiany na odcinku A4 Katowice - Kraków. Ważne zwłaszcza dla udających się na lotniska

09.11.2018 19:14

W nocy z poniedziałku na wtorek zmieni się organizacja ruchu na trasie A4 Katowice - Kraków. Kierowcy muszą się liczyć z czasowymi utrudnieniami.

Źródło: www.money.pl

Spółka z Grupy Agora otworzy 3 lokale Papa Diego do końca bieżącego roku

09.11.2018 14:05


Foodio Concepts, spółka z grupy Helios należącej do Agory, uruchomi trzy pierwsze lokale gastronomiczne Papa Diego do końca bieżącego roku w Libero w Katowicach, Forum w Gdańsku i galerii w Poznaniu, poinformował prezes Agory Bartosz Hojka

Źródło: inwestycje.pl

Zwiększony ruch samochodowy napędza zyski zarządcy autostrady idą w górę

08.11.2018 14:40

Wzrost ruchu samochodowego na odcinku Katowice-Kraków autostrady A4 pozytywnie wpłynął na wyniki finansowe po trzech kwartałach obecnego roku zarządzającą drogą spółki Stalexport Autostrady.

Źródło: logistyka.wnp.pl

Pokój Wyciszenia - nowy punkt na planie Galerii Katowickiej

08.11.2018 12:24

W Galerii Katowickiej otwarty został Pokój Wyciszenia przeznaczony dla osób z obniżoną sprawnością funkcjonowania społecznego, wynikającą ze spektrum autyzmu. To pierwszy tego typu punkt, uruchomiony w polskim centrum handlowym. Przygotowano go zgodnie z wytycznymi i standardami Regionalnego Ośrodka Metodyczno-Edukacyjnego Metis w Katowicach, na co dzień zajmującego się tematyką autyzmu.

Źródło: www.propertynews.pl

COP24: Katowice muszą wypracować „instrukcję obsługi” Porozumienia paryskiego

07.11.2018 8:15

Musimy stworzyć swego rodzaju „instrukcję obsługi”, która mówi, w jaki sposób założenia Porozumienia paryskiego z 2015 r. wprowadzić w życie. Tak na prawdę dopiero to, co wypracujemy na COP w Katowicach uruchomi cykl działań po stronie państw stron Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu - mówi Michał Kurtyka, wiceminister środowiska.

Tagi: Katowice
Źródło: energetyka.wnp.pl

reklama
Kontakt z nami