Wiadomości z tagiem KGHM  RSS
Osiem strategicznych spółek pod parasolem ochronnym. Jest rozporządzenie

18.01.2019 11:51

Zainteresowani nabyciem dużego pakietu akcji: Grupy Azoty, KGHM-u, PKN-u, Tauronu, TK Telekom, EmiTela, PKP Energetyki oraz Innogy Stoen Operator będą musieli mieć zgodę premiera lub ministra energii - wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Kancelarię Premiera.

Źródło: finanse.wnp.pl

Areszty dla czterech podejrzanych o fałszowanie złomu miedzi. Grozi im 10 lat więzienia

17.01.2019 17:02

Na trzy miesiące aresztował w czwartek legnicki sąd czterech podejrzanych m.in. o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, która zajmowała się oszustwem przy sprzedaży złomu miedzi jednej ze spółek z grupy kapitałowej KGHM.

Tagi: ZUS, PIT, KGHM
Źródło: forsal.pl

Są zarzuty ws. fałszowania złomu miedzi dostarczanego do KGHM. Spółka straciła 4,7 mln zł

17.01.2019 13:02

Zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, oszustwa i korupcji postawili legniccy prokuratorzy pięciu z sześciu zatrzymanych przez CBA osób, które miały fałszować złom miedziowy dostarczany KGHM Polska Miedź.

Źródło: forsal.pl

Biznesmeni i kontrolerzy z huty KGHM z zarzutami ws. fałszowania złomu

17.01.2019 11:52

Zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, oszustwa i korupcji postawili legniccy prokuratorzy pięciu z sześciu zatrzymanych przez CBA osób, które miały fałszować złom miedziowy dostarczany KGHM Polska Miedź.

Źródło: hutnictwo.wnp.pl

CBA w KGHM-ie. Milionowe straty

17.01.2019 7:00


Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało wczoraj sześć osób, które miały fałszować złom miedziowy dostarczany KGHM Polska Miedź. Działanie grupy miało doprowadzić do 4 mln zł strat firmy.

Oszuści okradają wielką polską firmę. Znaleźli prosty sposób

16.01.2019 17:00

KGHM musi wzmocnić wysiłki. Wraz z większym zaangażowaniem się spółki w przerób złomu miedzi pojawią się grupy, które będą z tego, nie zawsze zgodnie z prawem, chcieć czerpać gigantyczne korzyści.

Źródło: hutnictwo.wnp.pl

Spółka z Grupy KGHM straciła ponad 4 mln zł na dostawach fałszowanego złomu

16.01.2019 11:04


Straty spółki z Grupy KGHM na dostawach fałszowanego złomu miedzi wyniosły ponad 4 mln zł, podało Centralne Biuro Antykorupcyjne (CBA), które prowadzi śledztwo w tej sprawie

Źródło: inwestycje.pl

Milionowe straty KGHM. CBA zatrzymało sześć osób, które miały fałszować złom miedziowy

16.01.2019 11:02

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało sześć osób, które miały fałszować złom miedziowy dostarczany KGHM Polska Miedź - dowiedziała się PAP. Działanie grupy miało doprowadzić do 4 mln zł strat firmy.

KGHM po zatrzymaniach CBA deklaruje pełną współpracę z organami państwa

16.01.2019 10:38

KGHM Polska Miedź zadeklarowało, że będzie w pełni współpracować z organami państwa w celu wyjaśnienia nieprawidłowości, do jakich doszło na szkodę firmy w dwu przedsiębiorstwach Grupy. CBA zatrzymało sześć osób, które miały fałszować złom dostarczany KGHM.

Źródło: hutnictwo.wnp.pl

reklama
Kontakt z nami