Wiadomości z tagiem Jen  RSS
Radosław Domagalski-Łabędzki objął stanowisko członka zarządu PGZ

10.12.2018 14:06


Radosław Domagalski-Łabędzki objął stanowisko członka zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej (PGZ), podała spółka

Tagi: Jen, Spółki
Źródło: inwestycje.pl

NSA. Darowizna z poleceniem sposobem na podatek

10.12.2018 11:02

Z uzasadnienia: Jeżeli obdarowany zostanie obciążony obowiązkiem wykonania polecenia, to obciążenie to stanowi ciężar darowizny, jednak pod warunkiem, że polecenie zostanie wykonane. Ustawodawca nie wprowadził przy tym warunku, że beneficjentem polecenia może być jedynie osoba trzecia, ewentualnie darczyńca. Przepis ten ma wobec powyższego zastosowanie również w sytuacji, w której beneficjentem polecenia jest sam obdarowany.

Tagi: Darowizny, PiS, Jen
Źródło: www.podatki.biz

Niestety bez odbicia

10.12.2018 9:11


Wczorajszy spektakularny comeback amerykańskich indeksów, które oddaliły się na zamknięciu o ponad 2 proc. od sesyjnych dołków umożliwił dziś uspokojenie nastrojów w Azji. Wprawdzie Hang Seng stracił -0,4%, ale indeksy w Szanghaju, Tokio i Bombaju...

Źródło: inwestycje.pl

Teraz sprzęt dla Leopardów, wkrótce żołnierz przyszłości. Polska spółka prze do przodu

10.12.2018 6:01

PCO S.A. to jedna z najważniejszych spółek Polskiej Grupy Zbrojeniowej, największy i jeden z czołowych krajowych producentów wyrobów optoelektronicznych. Jaki był ten mijający rok dla firmy? Co złożyło się na jej dotychczasowe sukcesy? Jakie problemy czekają jeszcze na rozwiązanie i jakie spółka ma plany na rozwój?

Źródło: www.wnp.pl

Co jest ważniejsze w onkologii - budżet czy potrzeby pacjentów? [WYWIAD]

08.12.2018 15:02

Jako onkolodzy martwimy się, czy zaoszczędzone pieniądze – jeśli dostosujemy się do oczekiwań ministerstwa i zmniejszymy koszty – na pewno trafią z powrotem do chorych - mówi w wywiadzie z Klarą Klinger Agnieszka Jagiełło-Hirszfeld.

Tagi: Jen, ING
Źródło: forsal.pl

FSB: Rosja i Ukraina nie są w stanie wojny, a marynarze nie są jeńcami

08.12.2018 14:02

Aresztowani przez siły rosyjskie marynarze Ukrainy nie mogą być uważani za jeńców wojennych, bo Rosja i Ukraina "nie są w stanie konfliktu wojennego ani wojny" - powiedział w sobotę w Moskwie przedstawiciel Federalnej Służby Bezpieczeństwa Michaił Szyszow.

Tagi: Ukraina, Jen, Fed
Źródło: forsal.pl

reklama
Kontakt z nami