Wiadomości z tagiem ING  RSS
Małżeństwo z Łodzi wymyśliło WiFi inne niż wszystkie. Internet działa na całym świecie, bez karty i roamingu

20.10.2018 6:00

Są małżeństwem i postanowili uruchomić start-up o globalnym zasięgu, bazując wyłącznie na własnych oszczędnościach. "Daje nam to niezależność" - mówią Katarzyna i Andrzej Przybył, właściciele Xoxo WiFi.

Źródło: www.wnp.pl

Arabia Saudyjska od 2016 r. prawie potroiła wydatki na lobbing w USA

19.10.2018 23:02

Od czasu objęcia władzy w USA przez Donalda Trumpa w styczniu ub. roku, Arabia Saudyjska prawie potroiła w wydatki na lobbing w tym kraju. O ile w 2016 r. przeznaczyła na ten cel 10 milionów dolarów, w 2017 r. było to już 27 mln - podaje Center for International Policy.

Źródło: forsal.pl

Ruszył proces "cara internetu". Miał przyjąć milionowe łapówki

19.10.2018 19:26

Były szef chińskiego biura ds. cyberbezpieczeństwa Lu Wei, nazywany przez prasę "carem internetu", stanął w piątek przed sądem w mieście Ningbo - poinformowały państwowe media. Jest oskarżony o przyjęcie 32 mln juanów (4,6 mln dolarów) łapówek.

Źródło: www.wnp.pl

Fitch potwierdził rating Kernela na poziomie "B+"

19.10.2018 19:06


Fitch Ratings potwierdził rating Kernela na poziomie "B+" z perspektywą stabilną - podała agencja w komunikacie.

Tagi: Rating, ING, Fitch
Źródło: www.bankier.pl

Śródmieście na miarę XXI wieku. Ostatnia szansa na udział w Places + Spaces w tym roku

19.10.2018 13:57

Cykl PLACES + SPACES organizowany przez Urban Land Institute przebojem wdarł się do grona najpopularniejszych wydarzeń branży nieruchomości, architektury i urbanistyki w Polsce. Pełna sala i żywa dyskusja towarzyszyła każdemu z dotychczasowych czterech spotkań, poświęconych m.in. przestrzeniom publicznym w prywatnych inwestycjach, marketingowi miejsc i budynków czy najnowszym trendom w zakresie co-workingu i co-livingu. Ostatnie tegoroczne spotkanie PLACES + SPACES odbędzie się 23 października w Warszawie, a jego tematem będzie zagadnienie nurtujące praktycznie wszystkich mieszkańców dużych miast – jak powinno wyglądać i co oferować śródmieście na miarę XXI wieku.

Źródło: www.propertynews.pl

Carrefour Polska przeprowadził remodeling 8 sklepów w tym roku

19.10.2018 13:03


Carrefour Polska od początku roku przeprowadził remodeling 8 sklepów należących do sieci, między innymi w Płocku, Olkuszu, Starachowicach, Ostrowcu oraz Toruniu, podała spółka. Do końca roku zmodernizowane zostaną jeszcze dwie placówki, podano...

Źródło: inwestycje.pl

Branża handlowa przeciwko zaostrzeniu ustawy o zakazie handlu

19.10.2018 12:48

Branża handlowa, reprezentowana przez Polską Organizację Handlu i Dystrybucji, Polską Radę Centrów Handlowych, Krajową Radę Gastronomii i Cateringu oraz Konfederację Lewiatan, przedłożyła Minister Elżbiecie Rafalskiej wspólne stanowisko odnoszące się do nowelizacji ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele zaproponowanej przez NSZZ „Solidarność” .

Źródło: www.propertynews.pl

Carrefour modernizuje sklepy

19.10.2018 12:15

Carrefour Polska konsekwentnie realizuje rozpoczętą w 2014 roku strategię modernizacji posiadanych aktywów. Od początku roku remodeling zakończono już w ośmiu lokalizacjach.

Tagi: Sklepy, ING
Źródło: www.propertynews.pl

reklama
Kontakt z nami