Wiadomości z tagiem Handel  RSS
Poczta Polska uruchomiła nowy magazyn z powodu chińskich przesyłek

20.08.2018 15:08

Magazyn ekspedycyjno-rozdzielczy dla przesyłek paletowych otworzyła 20 sierpnia w Łodzi Poczta Polska. To pierwsza z zapowiadanych inwestycji spółki, która do 2022 r. chce stworzyć w województwie łódzkim centralny węzeł obsługujący międzynarodowy handel e-commerce.

Źródło: logistyka.wnp.pl

Cztery kroki do sukcesu centrum handlowego

20.08.2018 13:01

Od kilku lat zarządcy galerii handlowych czy sieci handlowych przekonują się, że coraz większa dostępność i popularność sklepów typu e-commerce sprawia, że przyciągniecie klientów do sklepów stacjonarnych staje się znacznie trudniejsze. Jednak, jak wskazuje Łukasz Koziński, współtwórca inwestycji IMPLANT, to nie jedyne wyzwania, przed którymi staje obecnie rynek retailowy: Dla konsumentów miejsca, w których mogą po prostu zrobić zakupy lub zjeść, nie są już atrakcyjne, a oprócz innowacyjnej oferty handlowo – usługowej zaczyna liczyć się dla nich również coś, co możemy śmiało nazwać DNA danego miejsca.

Tagi: Sklepy, Handel
Źródło: www.propertynews.pl

Pewnego dnia dojrzejemy do marek luksusowych typu Prada

20.08.2018 8:23

W zagranicznych outletach znajdują się głównie marki premium i luksusowe. W Polsce na razie skupiamy się na markach premium - mówi w rozmowie z PropertyNews.pl Agnieszka Baczyńska, International Leasing Director Neinver. Pierwsze outlety w Polsce mają 15 lat. Przez lata zmieniły się zarówno obiekty handlowe, klienci oraz oferta najemców. - Wierzę, że pewnego dnia dojrzejemy jako rynek do marek luksusowych typu Prada dodaje ekspertka Neinver.

Źródło: www.propertynews.pl

Zakaz handlu w niedziele. PIH podsumowuje obroty sieci

19.08.2018 9:38

Polska Izba Handlu podsumowała skutki ograniczeń, wynikających z wprowadzonego 1 marca zakazu handlu w niedziele. Zdaniem PIH obroty sieci handlowych nie spadły.

Tagi: Handel, Spadek
Źródło: www.money.pl

Zakaz handlu w niedzielę. Lidl i Biedronka idą na noże

18.08.2018 19:01

Niektórzy gracze rynkowi wskazują na intensywny wzrost akcji promocyjnych od czasu wprowadzenia zakazu handlu w niedzielę. Liderami rywalizacji promocyjnej są Biedronka i Lidl.

Tagi: Akcje, Handel
Źródło: www.money.pl

Handlowcy przyznają: niedzielny zakaz nie obniżył nam obrotów

18.08.2018 13:50

Wolne od handlu niedziele nie spowodowały zmniejszenia obrotów sieci handlowych - poinformował prezes Polskiej Izby Handlu Waldemar Nowakowski. Ustawa ograniczająca handel weszła w życie 1 marca br.

Tagi: Ustawy, Handel
Źródło: finanse.wnp.pl

Polska Izba Handlu: Wolne od handlu niedziele nie spowodowały spadków obrotów sieci handlowych

18.08.2018 11:02

Wolne od handlu niedziele nie spowodowały zmniejszenia obrotów sieci handlowych - powiedział PAP prezes Polskiej Izby Handlu Waldemar Nowakowski. Ustawa ograniczająca handel weszła w życie 1 marca br.

Tagi: Ustawy, Handel
Źródło: forsal.pl

PIH: zakaz handlu w niedziele nie spowodował spadku obrotów sieci

18.08.2018 9:00


Wolne od handlu niedziele nie spowodowały zmniejszenia obrotów sieci handlowych - powiedział PAP prezes Polskiej Izby Handlu Waldemar Nowakowski. Ustawa ograniczająca handel weszła w życie 1 marca br. "Dochody...

Źródło: www.bankier.pl

Minister Tchórzewski: "Obligo giełdowe uspokoi huśtawki cen"

17.08.2018 20:13

Ministerstwo Energii chce podnieść obligo giełdowe na handel energią z obecnych 30 proc. do poziomu 100 proc. Propozycja ma ustabilizować ceny energii dla odbiorców przemysłowych, bo w ostatnich miesiącach podlegały one dużym wahaniom.

Źródło: energetyka.wnp.pl

reklama
Kontakt z nami