Wiadomości z tagiem Google  RSS
To może być motor polskiej gospodarki. 15-proc. udział w PKB

20.01.2019 18:33

Premier Mateusz Morawiecki i i jeden z najpotężniejszych menedżerów świata - dyrektor zarządzający Google Sundar Pichai w poniedziałek, 21 stycznia wezmą udział w Okrągłym Stole Innowacji w Europie Środkowej i Wschodniej - w wydarzeniu, które organizuje Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.

Źródło: www.wnp.pl

Uwaga na złośliwe programy w sklepie Google Play

18.01.2019 13:51

Złośliwe oprogramowanie wyłudzające dane finansowe maskuje się z użyciem czujnika ruchu w telefonie - ostrzegają eksperci z firmy Trend Micro. Według piątkowych informacji serwisu Ars Technica, dwa złośliwe programy tego typu wykryto w sklepie Google Play.

Źródło: www.wnp.pl

Google przejmuje technologie smartwatchy firmy Fossil

18.01.2019 11:44

Google zapłaciło producentowi zegarków Fossil 40 mln dol. za tajniki technologiczne dotyczące budowy smartwatchy - poinformował serwis Engadget. W ramach transakcji Google przejęło również część zespołu rozwojowo-badawczego firmy Fossil.

Źródło: www.wnp.pl

Google znacznie podnosi ceny niektórych usług

17.01.2019 15:34

Google podnosi ceny swoich usług dostępnych w ramach pakietu G Suite o 20 proc. - poinformował w czwartek serwis CNet. To pierwsza od ich uruchomienia podwyżka cen usług Google dla biznesu, których największym konkurentem jest Office 365 Microsoftu.

Źródło: www.wnp.pl

Google uruchamia polskojęzyczną wersję Asystenta Google

16.01.2019 12:03


Google uruchamia polskojęzyczną wersję Asystenta Google, podał koncern. Pierwszymi firmami, z którymi można porozmawiać za pośrednictwem polskiego Asystenta są Play oraz eSky, podano także

Tagi: Firma, Google
Źródło: inwestycje.pl

Asystent Google przemówił po polsku

16.01.2019 8:45

Amerykański koncern Google uruchomił w środę polskojęzyczną wersję Asystenta Google. Jak podkreśla firma usługa zostanie udostępniona użytkownikom smartfonów i tabletów z systemami Android i iOS, a także właścicielom niektórych słuchawek.

Tagi: Firma, Google
Źródło: www.wnp.pl

Asystent Google już dostępny po polsku

16.01.2019 8:45


Asystent Google mówi już po polsku. Póki co jego funkcje dla polskich użytkowników są ograniczone, nie zmienia to jednak faktu, że jest to pierwsza tego typu aplikacja, która włada naszym językiem.

Źródło: www.bankier.pl

Google wypowiada wojnę aplikacjom zbierającym dane

15.01.2019 12:43

Google wypowiada wojnę nieuprawnionemu zbieraniu danych przez aplikacje i wkrótce zacznie usuwać ze sklepu z oprogramowaniem Google Play programy, które gromadzą informacje o wiadomościach SMS i połączeniach głosowych użytkowników - zapowiedział koncern na swoim blogu.

Tagi: Sklepy, Google
Źródło: www.wnp.pl

Google pozwane za odprawy dla dyrektorów oskarżanych o nadużycia seksualne

11.01.2019 17:20

Udziałowiec Google'a James Martin pozwał koncern w związku z dużymi odprawami, jakie zostały wypłacone byłym dyrektorom oskarżanym o nadużycia seksualne. Odprawy miały zamaskować popełniane wykroczenia - poinformował w piątek serwis Tech Crunch.

Tagi: Google
Źródło: www.wnp.pl

reklama
Kontakt z nami