Wiadomości z tagiem Firma  RSS
Debiut Movie Games na NewConnect i sukces Treasure Hunter Simulatora

14.12.2018 16:02


Poznaliśmy dokładną datę debiutu Spółki Movie Games na NewConnect. Informacje na temat nowego rozdziału w historii firmy idą w parze ze świetnymi wynikami sprzedaży najnowszej produkcji Movie Games i DRAGO Entertainment – gry Treasure Hunter ...

Źródło: inwestycje.pl

Bliżej do budowy długo wyczekiwanej obwodnicy z tunelem

14.12.2018 15:47

W piątek wybrano najkorzystniejszą ofertę w przetargu na wykonanie badań geologicznych wraz z elementami koncepcji programowej dla zachodniej obwodnicy Szczecina - poinformowała szczecińska GDDKiA. Zwyciężyła oferta firmy Transprojekt Gdański.

Źródło: budownictwo.wnp.pl

Firmy kurierskie: zarobione i zadłużone

14.12.2018 15:18

W sklepach internetowych kupujemy na potęgę, więc kurierzy mają – zwłaszcza przed świętami – pełne ręce roboty. Liczba zamówień nie jest jednak gwarancją braku problemów finansowych. Zaległości ma co dziesiąta firma z branży pocztowej i kurierskiej.

Źródło: www.money.pl

Firmy budowlane już ostrzą sobie zęby na intratne zlecenie. A to dopiero początek

14.12.2018 15:03

Należąca do niemieckiej firmy TanQuid baza paliw w Radzionkowie jest w trakcie rozbudowy o dwa zbiorniki o pojemności 14 tys. m sześc. każdy - dowiedzieliśmy się. A to jeszcze nie koniec planów firmy, wiele wskazuje na to, że w przyszłym roku zapadnie decyzja o budowie kolejnych zbiorników. Polskie firmy budowlane już ostrzą sobie na nie zęby.

Źródło: nafta.wnp.pl

Ta firma jest bliżej wyprodukowania szyb z powłoką z kropek kwantowych

14.12.2018 15:03

ML System, spółka technologiczna działająca na rynku fotowoltaiki zintegrowanej z budynkami (BIPV), otrzymała kolejny patent. Nowa technologia to „Enkapsulant warstw aktywnych w ogniwach fotowoltaicznych III generacji”.

Tagi: Firma, Kolej
Źródło: energetyka.wnp.pl

Japoński SoftBank rezygnuje ze sprzętu Huawei

14.12.2018 15:03

Japońska firma telekomunikacyjna SoftBank planuje zastąpienie technologii chińskiej firmy Huawei sprzętem szwedzkiego Ericssona i fińskiej Nokii. Koncern ma też korzystać z urządzeń tych podmiotów przy budowie sieci 5G.

Źródło: www.wnp.pl

Polski Blik szykuje się na podbój zagranicy. Wyruszy na niego z Mastercardem

14.12.2018 14:12

Polski Standard Płatności, operator systemu płatności mobilnych Blik nawiązał „strategiczną współpracę” z firmą Mastercard, działającą na rynku kart płatniczych.

Tagi: Firma
Źródło: forsal.pl

Co planują deweloperzy

14.12.2018 14:09


Jaką strategię przyjęły firmy budujące mieszkania na 2019 rok? Jakiego rodzaju inwestycje zamierzają wprowadzać? Czy deweloperzy planują dywersyfikować portfele inwestycyjne i realizować projekty w innym segmencie niż mieszkaniowy? Które firmy zakładają..

Źródło: inwestycje.pl

reklama
Kontakt z nami