Wiadomości z tagiem Etaty  RSS
"DGP": "Klucze za dług", sądowe przewalutowanie. Ziobro szykuje wsparcie dla frankowiczów

15.11.2018 8:49


"Koncepcja ‘klucze za dług’, sądowe przewalutowanie, czasowa obniżka spłat. W skrócie: duże odciążenie najgorzej radzących sobie kredytobiorców zakłada najnowszy projekt szefa resortu sprawiedliwości" - donosi "Dziennik Gazeta Prawna". Jak podaje, wspomniane rozwiązania przewiduje nowelizacja prawa upadłościowego, a jej projekt jest właśnie na etapie "ostatnich szlifów".

Źródło: www.rmf24.pl

Najdłużej budowany okręt polskiej marynarki wyszedł w morze. To koniec perypetii Ślązaka?

14.11.2018 18:10

Po 17 latach, od rozpoczęcia budowy korwety Gawron, przemienionej następnie na okręt patrolowy ORP Ślązak, rozpoczął się najważniejszy etap w jego budowie. W środę, 14 listopada 2018 r., Ślązak wypłynął z portu i rozpoczął próby morskie. To już ostatni, najważniejszy sprawdzian okrętu przed przekazaniem go właścicielowi.

Tagi: Etaty
Źródło: www.wnp.pl

Powstanie 140-metrowy wieżowiec w Warszawie. Startuje budowa

09.11.2018 16:05

Spółka startuje z budową trzeciego, najwyższego etapu budowy kompleksu Generation Park, w ramach którego powstanie liczący 140 m budynek zlokalizowany Rondzie Daszyńskiego.

Źródło: budownictwo.wnp.pl

Prezes PSP: Będzie mniej promocji w Bliku

09.11.2018 10:29


Podczas wczorajszej konferencji prasowej Dariusz Mazurkiewicz, prezes Polskiego Standardu Płatności odniósł się do roli promocji w rozwoju Blika. – Promocje są dobre na pewnym etapie rozwoju instrumentu płatniczego. Dziś stają się elementem wtórnym w rozwoju Blika – powiedział. Polski Standard Płatności udostępnił wczoraj statystyki transakcyjności Blika. We wszystkich obszarach system odnotował rekordowe wzrosty. Użytkownicy w ...

Tagi: Etaty
Źródło: prnews.pl

Biurowa Officyna wchodzi w kolejny etap budowy

09.11.2018 9:15

8 listopada zawisła wiecha nad biurowcem Officyna powstającym w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, wyznaczając symboliczne osiągnięcie stanu surowego inwestycji. Budynek dostarczy na rynek ponad 5 tys. mkw. powierzchni najmu, w tym blisko 4,2 tys. mkw. z przeznaczeniem na biura. Oddanie do użytku planowane jest na III kwartał 2019 roku.

Źródło: www.propertynews.pl

Rząd wykorzysta start-upy do rozwoju elektromobilności

09.11.2018 8:20

Po udanym pilotażu programu Electro ScaleUp, którego celem jest łączyć korporacje ze start-upami, zainaugurowano kolejny etap programu dedykowanego elektromobilności. "Wdrożenia, które powstaną dzięki programowi, mogą zrewolucjonizować sposób podróżowania i być silnym impulsem rozwojowym dla polskiej gospodarki" - stwierdziła minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz.

Źródło: www.wnp.pl

Skanska buduje wieżę. Trzeci etap Generation Park na starcie

09.11.2018 7:56

Skanska startuje z budową trzeciego etapu kompleksu biurowego Generation Park. Trzeci i najwyższy budynek liczyć będzie 38 kondygnacji naziemnych i ok. 47 tys. łącznej powierzchni najmu. 140-metrowa wieża będzie pierwszym tak wysokim budynkiem realizowanym przez Skanska w Polsce.

Źródło: www.propertynews.pl

Lokum Deweloper ma pozwolenie na użytkowanie kolejnych etapów Lokum Victoria

08.11.2018 15:05


Lokum Deweloper otrzymał pozwolenie na użytkowanie etapów III i Vb osiedla Lokum Victoria na Starym Mieście we Wrocławiu, podała spółka

Źródło: inwestycje.pl

Warimpex wchodzi w kolejny etap realizacji biurowca w Krakowie

08.11.2018 12:31

Konstrukcja biurowca Mogilska Office, najnowszej inwestycji firmy Warimpex w Krakowie, osiągnęła maksymalną wysokość. Moment ten uczczono tradycyjnie uroczystym zawieszeniem „wiechy”. Deweloper planuje, że zakończenie prac budowlanych nastąpi na koniec I kw. 2019 r.

Źródło: www.propertynews.pl

reklama
Kontakt z nami