Wiadomości z tagiem Dzieci  RSS
Samotni rodzice, aby dostać 500+, muszą mieć zasądzone alimenty

12.11.2018 21:02

Samotni rodzice, aby dostać pieniądze na dzieci, muszą mieć zasądzone alimenty – także wtedy, gdy starają się o wsparcie nie na pierwszego potomka, tylko na kolejnego. Choć wymóg ten zdążył już zakwestionować sąd, Ministerstwo Rodziny go podtrzymuje. Właśnie przesłało do gmin ostre zalecenie, by bezwzględnie się go trzymały.

Źródło: forsal.pl

Cyber Monday 2018. Kiedy wielkie wyprzedaże internetowe?

12.11.2018 13:30


Tylko kilkanaście dni pozostało do wielkich wyprzedaży! Zbliża się Cyber Monday 2018 - to amerykański zwyczaj zakupowy, który od kilku lat obecny jest także w Polsce. Na ten dzień sklepy przygotują specjalne oferty dla swoich klientów. Sprawdź, kiedy dokładnie zarezerwować sobie czas na zakupy przez internet. Czeka mnóstwo wyprzedaży!

Źródło: www.rmf24.pl

Dzień Singla – megawyprzedaże na AliExpress

11.11.2018 21:04


Rokrocznie 11 listopada na chińskim serwisie AliExpress hucznie obchodzony jest Dzień Singla. W tym roku z okazji 10 rocznicy tego święta gigant e-commerce postanowił rozszerzyć czas trwania promocji i tym samym konsumenci będą mogli przez 48 godzin kupować produkty po obniżonych cenach.

Tagi: Dzieci, ING
Źródło: www.bankier.pl

"El Pais": Polska prowadzi sprzeczną politykę migracyjną

11.11.2018 17:02

Hiszpański dziennik “El Pais” w sobotnim wydaniu zwrócił uwagę na dużą liczbę napływających do Polski imigrantów, z Ukrainy, jak i państw azjatyckich. Gazeta wskazała na sprzeczności dotyczące polityki migracyjnej Polski.

Źródło: forsal.pl

17 tys. zł za dniówkę polskich gwiazd. Za Oceanem płacą miliony

10.11.2018 22:02

Współczesne produkcje serialowe mają ambicje i niejednokrotnie wygrywają rywalizację z pełnometrażowymi produkcjami. Równie skutecznie co o widza walczą o aktorów, którzy coraz chętniej występują w wieloodcinkowych fabułach. Nic dziwnego, dobry serial to gwarancja popularności i... ogromne pieniądze. Najlepiej wynagradzany aktor serialowy zarabia... milion dolarów za odcinek! W Polsce gaże potrafią sięgać 17 tys. zł! Za jeden dzień zdjęciowy. Zobaczcie sami, ile zarabiają serialowi aktorzy w Polsce i za granicą.

Tagi: Dzieci, Dolar
Źródło: www.money.pl

Od zaścianka po największy plac budowy w Europie. Trudne dzieje budowy dróg w Polsce

10.11.2018 9:00

W ciągu ostatnich 100 lat Polska dwukrotnie musiała podnosić się z wojennych ruin, a następnie na blisko pół wieku stała się częścią nieefektywnego gospodarczo bloku państw komunistycznych. Te wydarzenia, a także późniejsza transformacja ustrojowa oraz integracja europejska odcisnęły ogromne piętno na polskim drogownictwie.

Źródło: budownictwo.wnp.pl

Jest alternatywa dla gazu z Rosji. Ogromne złoża "robią wrażenie"

09.11.2018 20:00

Nasz gazowy potentat pilnie przygląda się temu, co dzieje się na Morzu Śródziemnym. Tamtejsze wielkie odkrycia gazu ziemnego kuszą PGNiG do zainwestowania. Jak przyznaje Piotr Woźniak, prezes gazowej spółki, odkrycia w regionie "robią wrażenie".

Źródło: gazownictwo.wnp.pl

reklama
Kontakt z nami