Wiadomości z tagiem Dzieci  RSS
Social lending. Czy można się dzielić pieniędzmi i zarabiać?

20.08.2018 14:05


W ostatnich latach granice pomiędzy życiem online, a offline coraz cześciej się zacierają. Powstające startupy zmieniąją dotychczasowy model biznesowy, szczególnie w branży finansowej i sektorze fintech. To właśnie dzięki nim i usługom przenoszonym...

Źródło: inwestycje.pl

Normy i zasady a ekonomia. Dzielić rachunek czy płacić za całość?

20.08.2018 13:08

Wyobraź sobie następującą sytuację: kobieta i mężczyzna idą na pierwszą randkę. Spotkanie przebiega nadzwyczaj pomyślnie. Kelner przynosi im rachunek. I? Czy mężczyzna powinien zaoferować opłacenie całego rachunku, czy podzielenie się kosztami kolacji?

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Analitycy: wzrost dynamiki produkcji przemysłu - to efekt owy

20.08.2018 12:10

Wzrost dynamiki produkcji przemysłu w lipcu w ujęciu rocznym związany jest z efektem kalendarzowym - komentują poniedziałkowe dane GUS analitycy Pekao SA. Dodali, że w lipcu br. był jeden roboczy dzień więcej niż przed rokiem.

Źródło: finanse.wnp.pl

Polsce prorokują los Turcji. Wpływowy w USA blog ostrzega

20.08.2018 9:27

Blog zerohedge.com zwraca uwagę, że Polska może iść drogą Turcji. Podkreśla podobieństwa między tym, co się dzieje w naszym kraju, a polityką Erdogana. Czy to fakty, czy rosyjska wojna hybrydowa?

Tagi: Dzieci, USA
Źródło: www.money.pl

Całopalenie po peruwiańsku. Rosnący poziom przemocy wobec kobiet w Peru nie dziwi

19.08.2018 21:02

Do 31-letniej Juanity Mendozy Alvay, matki trójki dzieci, podszedł były mąż jej siostry. Oblał ją benzyną i podpalił. Morderca zemścił się w ten sposób na byłej żonie za to, że od niego odeszła.

Źródło: forsal.pl

Akcja zakończona. Jest ostateczny bilans ofiar katastrofy wiaduktu w Genui

19.08.2018 15:29

Strażacy w Genui oficjalnie zakończyli w niedzielę operację poszukiwania ludzi w gruzach zawalonego wiaduktu. Dzień wcześniej znaleziono ciała ostatnich osób uważanych za zaginione. Bilans wtorkowej katastrofy to 43 ofiary śmiertelne.

Źródło: budownictwo.wnp.pl

Redcore przyznaje: "Całkowicie chińska przeglądarka” korzysta z kodu projektu Google

17.08.2018 18:02

Twórca przeglądarki reklamowanej jako „opracowana w 100 proc. w Chinach” przyznał, że zbudowana jest ona na bazie projektu Google – podał w piątek hongkoński dziennik „South China Morning Post”, wiążąc to z dyskusją na temat chińskiej potęgi technologicznej.

Źródło: forsal.pl

Izrael zwraca Palestyńczykom 10 ton niedoręczanej przez lata korespondencji

17.08.2018 17:02

Izraelskie władze dostarczyły w tym tygodniu do urzędu pocztowego w palestyńskim Jerychu ponad dziesięć ton korespondencji i paczek niedostarczonych adresatom przez ostatnich kilka lat; niektóre przesyłki pochodzą nawet sprzed ośmiu lat.

Tagi: Dzieci
Źródło: forsal.pl

reklama
Kontakt z nami