Wiadomości z tagiem Deweloperzy  RSS
Czy nowe mieszkania wciąż są kupowane inwestycyjnie

20.11.2018 10:06


Czy deweloperzy zauważają spadek zainteresowanie zakupem mieszkań wśród osób nabywających nieruchomości w celach inwestycyjnych? Czy na rynku pojawiły się alternatywne możliwości inwestycyjne?

Źródło: inwestycje.pl

Dekpol odstąpił od utworzenia oddziału prowadzącego działalność deweloperską

20.11.2018 10:05


Dekpol podjął decyzję o odstąpieniu od zamiaru utworzenia oddziału, w ramach którego miała być prowadzona działalność deweloperska, z uwagi na jego niecelowość, podała spółka. Rezygnacja z oddziału nie wpływa na zasadnicze założenia procesu...

Źródło: inwestycje.pl

Property Forum Kraków 2018 za nami

20.11.2018 7:11

Kraków od wielu lat doceniają przedsiębiorcy i deweloperzy. Ten jeden z najsilniejszych ośrodków regionalnych przyciąga biznes, turystów i nowych mieszkańców, a możliwości inwestycyjne miasta w połączeniu z lokowanym tu kapitałem przekładają się na konkretne efekty. Na jakie projekty czeka Kraków? Jakie możliwości inwestycyjne stwarza nieruchomościowym graczom stolica Małopolski? Między innymi o tym rozmawiano podczas regionalnej konferencji Property Forum Kraków – spotkania właścicieli i zarządców firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych, organizowanego przez Grupę PTWP SA, wydawcę portali PropertyNews.pl oraz PropertyDesign.pl.

Źródło: www.propertynews.pl

Znany deweloper zmienia nazwę, by nie kojarzyć się z Leszkiem Czarneckim

19.11.2018 22:20

Spółka poinformowała o tym w komunikacie, motywując decyzję potrzebą "odświeżenia wizerunku".

Źródło: budownictwo.wnp.pl

Echo Investment wierzy w multifunkcyjne projekty

19.11.2018 14:12

Kraków to jeden z najważniejszych rynków dla Echo Investment SA. Deweloper jest zaangażowany w przedsięwzięcia biurowe i mieszkaniowe, w tym nowoczesne i multifunkcyjne projekty łączące różne funkcje.

Źródło: www.propertynews.pl

Mix Group ma plan B na Kraków

19.11.2018 13:12

- Prognozy dla deweloperów na kolejne lata są dobre. Popyt na nowe inwestycje biurowe nadal rośnie a nasze miasto w dalszym ciągu przyciąga przedstawicieli sektorów BPO i SCC. Występują również negatywne czynniki w postaci wzrostu kosztów funkcjonowania i realizacji inwestycji oraz kwestie formalno-prawne, które nie sprzyjają deweloperom. Wedle mojej oceny obecna sytuacja jest umiarkowanie optymistyczna i nie budzi niepokoju, jednak nasza strategia biznesowa przewiduje ewentualne zachwiania na rynku. Przede wszystkim myślimy o wykorzystaniu potencjału naszych lokalizacji, ale szukamy także nowych możliwości inwestycyjnych - mówi Jadwiga Wiśniowska, prezes zarządu, Mix Biura.

Źródło: www.propertynews.pl

reklama
Kontakt z nami