Wiadomości z tagiem Długi  RSS
"DGP": "Klucze za dług", sądowe przewalutowanie. Ziobro szykuje wsparcie dla frankowiczów

15.11.2018 8:49


"Koncepcja ‘klucze za dług’, sądowe przewalutowanie, czasowa obniżka spłat. W skrócie: duże odciążenie najgorzej radzących sobie kredytobiorców zakłada najnowszy projekt szefa resortu sprawiedliwości" - donosi "Dziennik Gazeta Prawna". Jak podaje, wspomniane rozwiązania przewiduje nowelizacja prawa upadłościowego, a jej projekt jest właśnie na etapie "ostatnich szlifów".

Źródło: www.rmf24.pl

Polska energetyka długo się do tego zbierała. W końcu widać efekty

15.11.2018 6:00

Specjalnością polskich firm energetycznych nie są najnowsze technologie. Szefowie grup zdają sobie z tego sprawę i starają się ten obraz zmienić. Po głębokim namyśle i małymi krokami.

Źródło: www.wnp.pl

Scott Dwyer, Atrium: Chcemy, by Wars Sawa Junior było ponownie ulubionym miejscem warszawiaków

14.11.2018 12:21

Wars Sawa Junior to fantastyczne miejsce o długiej historii i tradycjach, które dotyczą handlu detalicznego, ale i życia towarzyskiego mieszkańców Warszawy. Z pewnością wykorzystamy zalety lokalizacji obiektu i będziemy się starać przywrócić blask Wars Sawa Junior w tych obu aspektach - o przyszłości obiektów oraz o planach Atrium na polskim rynku handlowym mówi Scott Dwyer, COO Grupy.

Źródło: www.propertynews.pl

Ziobro polecił wszcząć śledztwo ws. podejrzenia popełnienia przestępstwa przez szefa KNF

13.11.2018 20:12

Prokurator generalny Zbigniew Ziobro poinformował, że we wtorek rano polecił wszcząć śledztwo ws. podejrzenia popełnienia przestępstwa przez szefa KNF. Zwrócił zarazem uwagę, że od długiego czasu prokuratura "jest zainteresowana" działaniami niektórych podmiotów z grupy Getin.

Źródło: forsal.pl

EUR/PLN pozostanie w przedziale 4,26-4,34

13.11.2018 16:38


Złoty powinien w najbliższym czasie pozostać w przedziale 4,26-4,34 za euro; polska waluta pozostanie podatna na zmiany na globalnych rynkach - oceniają ekonomiści. Ich zdaniem do końca listopada rentowności krajowych obligacji mogą rosnąć, szczególnie na długim końcu.

Źródło: www.bankier.pl

Koniec z wiecznym debetem, czyli pięć rad dla zadłużonych

13.11.2018 13:20


Nikt nie lubi być na cenzurowanym, szczególnie w tak delikatnej sprawie jak pieniądze. Zgodnie z badaniami BIG InfoMonitor, czterech na pięciu Polaków chce od razu spłacać swoje długi, by uniknąć ich negatywnych konsekwencji[1]. Mimo tych szczerych chęci dłużników jednak wciąż nie brakuje. Prawie 3 mln Polaków posiada niespłacone zobowiązania, które łącznie przekraczają 73 mld zł. Specjalnie ...

Tagi: Długi
Źródło: prnews.pl

Koniec z wiecznym debetem, czyli pięć rad dla zadłużonych

13.11.2018 13:05

Nikt nie lubi być na cenzurowanym, szczególnie w tak delikatnej sprawie jak pieniądze. Zgodnie z badaniami BIG InfoMonitor, czterech na pięciu Polaków chce od razu spłacać swoje długi, by uniknąć ich negatywnych konsekwencji1. Mimo tych szczerych chęci...

Tagi: Długi
Źródło: inwestycje.pl

Jak sprawdzić swoje długi?

13.11.2018 6:00


Nieuregulowana rata kredytu, rachunek za telefon czy prąd – powodów zaległości może być wiele. Niespłacane przez dłuższy czas mogą przysporzyć wielu problemów. Dlatego warto w porę sprawdzić gdzie, komu i ile zalegamy.

Źródło: www.bankier.pl

reklama
Kontakt z nami