Wiadomości z tagiem Długi  RSS
CIT: Nowo powstałe firmy finansujące się długiem nie będę traktowane preferencyjnie

17.08.2018 17:09

Jeśli koszty finansowania dłużnego przekraczają wartość finansowania, jaką podatnik mógłby uzyskać, gdyby takie finansowanie udzielone zostało podatnikowi przez podmioty niepowiązane z podatnikiem (rynkowa zdolność kredytowa podatnika), organ podatkowy może określić dochód podatnika w wysokości większej lub stratę w wysokości mniejszej, niż zdeklarowana przez podatnika.

Źródło: www.podatki.biz

Szturm na pierwszy salon Reserved w Izraelu

17.08.2018 8:06

LPP otworzyło pierwszy salon Reserved w Izraelu. Jak podaje serwis internetowy Haaretz.com, na długo przed otwarciem, pod salonem zebrały się tłumy. Klienci niemal koczowali pod drzwiami wiele godzin, wielu z nich miało ze sobą składane krzesła. Zobacz relację zdjęciową i film z otwarcia!

Źródło: www.propertynews.pl

Czterech na pięciu Polaków woli spłacić dług, niż trafić na listę dłużników [BADANIE]

16.08.2018 15:05

Czterech na pięciu Polaków woli od razu spłacić dług, niż trafić do rejestru niesolidnych dłużników - podało w czwartek Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor. Dodano, że w BIG jest ponad 2,3 mln konsumentów z 41,2 mld zł zaległości.

Źródło: forsal.pl

Profil Stal wybuduje w Płocku halę produkcyjno-magazynową

16.08.2018 14:58

Przedsiębiorstwo Profil Stal przygotowało realizację hali produkcyjno-magazynowej z częścią socjalno-biurową w Płocku. Pod inwestycję przeznaczono teren położony przy ul. Długiej.

Źródło: www.propertynews.pl

Czterech na pięciu Polaków woli spłacić dług, niż trafić na listę dłużników [BADANIE]

16.08.2018 14:02

Czterech na pięciu Polaków woli od razu spłacić dług, niż trafić do rejestru niesolidnych dłużników - podało w czwartek Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor. Dodano, że w BIG jest ponad 2,3 mln konsumentów z 41,2 mld zł zaległości.

Źródło: forsal.pl

Ile średnio zarabia doradca finansowy?

16.08.2018 13:04

Witam W niedługim czasie podejmują nową pracę na stanowisku doradcy finansowego i stąd też moje pytanie. Ile można zarobić na takim stanowisku?

Źródło: www.az-finanse.pl

Zepsuta kserokopiarka z wynajmu – kto ponosi koszty serwisu?

16.08.2018 8:07

Wcześniej, czy później każde regularnie użytkowane urządzenie w biurze może odmówić posłuszeństwa. Kiedy to my jesteśmy jego właścicielami, to czeka nas nie lada wyzwanie. Nie dość, że musimy znaleźć godny zaufania serwis, a następnie zgłosić się do niego z wadliwym urządzeniem, to jeszcze nie wiadomo jak długo potrwa naprawa i...

Tagi: Długi
Źródło: www.ta-praca.pl

Turcja w kryzysie. Co to oznacza dla światowej gospodarki i rynków finansowych?

15.08.2018 7:02

Turcja ponosi już olbrzymie szkody gospodarcze i znalazła się w recesji. O ile w sprawy te nie zaangażuje się inne duże państwo, wydaje się, że tureckie banki będą zmuszone do restrukturyzacji kredytów zaciągniętych w bankach europejskich, co jeszcze bardziej pogorszy sytuację na rynku kredytowym, a minimalizacja skutków tego rodzaju działań będzie czasochłonna, ponieważ dotychczasowi pożyczkodawcy jeszcze długo nie będą skłonni udzielać kredytów tym podmiotom.

Źródło: forsal.pl

Rozwiązanie umowy o pracę a długotrwała choroba

15.08.2018 2:03

Kodeks Pracy zapewnia szereg instrumentów ochrony praw pracowników, jednym z nich jest zakaz wypowiedzenia umowy o pracę w czasie trwania zwolnienia lekarskiego. Należy jednak podkreślić, że nawet długotrwała choroba nie gwarantuje nieograniczonej ochrony przed zwolnieniem, a jedynie czasową. Jak długo trwa okres ochrony pracownika i w jaki sposób jest obliczany?

Źródło: kadry.infor.pl

Odziedziczyłeś dług po zmarłym? Sprawdź swoje prawa i obowiązki

14.08.2018 15:24

Śmierć bliskiej osoby jest nie tylko trudnym doświadczeniem emocjonalnym. Gdy umrze członek Twojej rodziny, mogą spoczywać na Tobie dodatkowe formalności, np. te wynikające z odziedziczenia jego majątku, a także długów. Sprawdź, kiedy jest wymagana spłata długu przez spadkobierców i jakie przysługują Ci prawa.

Źródło: www.money.pl

reklama
Kontakt z nami