Wiadomości z tagiem Ciech  RSS
Chorzy doktorzy ekonomii

12.11.2018 10:04


Co piąty doktorant kierunków ekonomicznych na najlepszych uczelniach w Stanach Zjednoczonych cierpi na klinicznie zdiagnozowaną depresję, wynika z badań opublikowanych przez Uniwersytet Harvarda.

Tagi: Ciech
Źródło: www.bankier.pl

Spokojnie na marszu "Dla Ciebie Polsko". W uroczystości wzięło udział 250 tys. osób

11.11.2018 21:02

W Biało-Czerwonym Marszu "Dla Ciebie Polsko" wzięło udział 250 tys. osób, a na koncercie kończącym marsz pozostało 6 tys. osób - poinformowano na oficjalnym profilu policji na Twitterze. Policja oceniła, że na marszu było spokojnie.

Źródło: forsal.pl

Lewiatan celuje w przychody o 10 proc. wyższe niż przed rokiem. Wszystko to mimo zakazu handlu w niedziele

10.11.2018 11:58

Jeśli deklaracja Wojciecha Kruszewskiego, prezesa Lewiatan Holding, zostanie spełniona, to przychody sieci przekroczą 12,5 mld zł. Skąd ten optymizm, przewidujący 10 proc. wzrost, w czasach kiedy handlowcy narzekają na niehandlowe niedziele?

Źródło: www.money.pl

MF: Postępowanie KE dot. split payment w Rumunii nie powinno mieć wpływu na decyzję wobec Polski

09.11.2018 22:02

Postępowanie Komisji Europejskiej związane z podzieloną płatnością w VAT (tzw. split payment) w Rumunii nie powinno mieć wpływu na decyzję Komisji wobec Polski, oczekuję jej ze spokojem - zapewnił PAP dyrektor departamentu podatku od towarów i usług Wojciech Śliż.

Źródło: forsal.pl

Pałac Saski będzie odbudowany. Zostanie powołana "celowa państwowa instytucja"

09.11.2018 18:02

11 listopada prezydent Andrzej Duda ogłosi wolę odbudowy Pałacu Saskiego w Warszawie - poinformował w piątek PAP podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Wojciech Kolarski. Po odbudowie Pałac Saski ma być "gmachem publicznym służącym obywatelom" - dodał.

Źródło: forsal.pl

MON: Nie ma obecnie planów połączenia stoczni Gryfia i Stoczni Szczecińskiej

09.11.2018 18:02

Połączenie Morskiej Stoczni Remontowej Gryfia oraz Stoczni Szczecińskiej na obecnym etapie nie jest planowane - powiedział w Sejmie wiceminister MON Wojciech Skurkiewicz. Jak dodał, ew. potrzeby restrukturyzacyjne będą zweryfikowane po alokacji aktywów stoczniowych.

Źródło: forsal.pl

Rzecznik ZUS: Zakład nie ma uprawnień do kontroli zwolnień lekarskich policjantów

08.11.2018 15:09


Zakład Ubezpieczeń Społecznych nie ma uprawnień do kontroli Policji, w tym zwolnień lekarskich funkcjonariuszy - podkreślił w rozmowie z PAP rzecznik ZUS Wojciech Andrusiewicz. KGP poinformowała, że na zwolnieniach może...

Źródło: www.bankier.pl

Górnicza ekspansja mogłaby zyskać na dynamice, ale to ją hamuje

08.11.2018 13:22

Firmy z Polski, które produkują na rzecz szeroko rozumianego przemysłu wydobywczego, cieszą się dobrą renomą na rynkach zagranicznych. Jednak są czynniki, które hamują ich ekspansję za granicą. Portal WNP.PL pokazuje te bariery.

Tagi: Firma, Ciech
Źródło: gornictwo.wnp.pl

reklama
Kontakt z nami