Wiadomości z tagiem Ciech  RSS
Coworking The Nest wije swoje pierwsze gniazdo w sercu stolicy i nie patrzy na konkurencję

20.09.2018 8:19

Osiem kondygnacji, prywatne gabinety, przestrzeń wspólna, warsztatownia, galeria dla concept store’ów, event center, przestrzeń do pracy z dzieckiem, kawiarnia, sztuka marblingu, lokalnie palona kawa… Tego nad Wisłą jeszcze nie było. Czy autorski, butikowy koncept przestrzeni do pracy zrewolucjonizuje rynek? Wojciech Ponikowski, Partner The Nest zdradza szczegóły inwestycji zlokalizowanej przy ul. Pięknej w Warszawie, na wprost Hali Koszyki.

Źródło: www.propertynews.pl

Grzegorz Schetyna boi się z powodu importu węgla. "Tego nikt nie kontroluje"

19.09.2018 20:34

Rosnący import rosyjskiego węgla zagraża bezpieczeństwu energetycznemu Polski, niszczy przyszłość śląskich kopalń i Śląska jako regionu - stwierdził w Katowicach w trakcie posiedzenia gabinetu cieni Platformy Obywatelskiej jej lider Grzegorz Schetyna.

Źródło: gornictwo.wnp.pl

Będą zmiany ws. wspierania termomodernizacji

19.09.2018 14:40

Rząd szykuje zmiany w ustawie o wspieraniu termomodernizacji i remontów. Jak tłumaczą autorzy projektu nowelizacji, celem jest przeprowadzanie inwestycji, które obejmą zamianę źródeł ciepła i trwałe zmniejszenie zapotrzebowania na energię w gospodarstwach domowych zagrożonych tzw. ubóstwem energetycznym.

Źródło: www.podatki.biz

ZUS ostrzega przed oszustami rozsyłającymi maile do klientów Zakładu

19.09.2018 14:04


Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami rozsyłającymi maile do klientów Zakładu. Jak powiedział IAR rzecznik ZUS Wojciech Andrusiewicz, oszuści ślą informacje o konieczności zapłacenia faktury wystawionej rzekomo przez ZUS

Źródło: inwestycje.pl

Rusza rządowy program walki ze smogiem. Duże pieniądze do wzięcia dla właścicieli domów

19.09.2018 11:32

Już od środy, 19 września 2018 r. można składać wnioski, aby uzyskać dofinansowanie na wymianę źródła ciepła oraz termomodernizację domów jednorodzinnych. Ruszył rządowy program Czyste Powietrze.

Tagi: Ciech
Źródło: energetyka.wnp.pl

Coraz więcej elektronicznych zwolnień lekarskich

17.09.2018 11:04


W sierpniu niemal 38 procent zwolnień, które wpłynęły do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych to zwolnienia elektroniczne - powiedział IAR rzecznik ZUS Wojciech Andrusiewicz

Tagi: ZUS, Ciech
Źródło: inwestycje.pl

Credit Agricole sprzedał już 100 tys. Kont dla Ciebie

16.09.2018 10:57


W ciągu pięciu miesięcy od wprowadzenia do oferty Konta dla Ciebie bank Credit Agricole otworzył już 100 tys. takich rachunków. Jubileuszowe Konto dla Ciebie otworzył we Wrocławiu pan Michał, manager biura podróży. Konto dla Ciebie to zupełnie nowa propozycja Credit Agricole z wieloma funkcjami i usługami. Klienci mogą korzystać z niej od 11 kwietnia br. ...

Tagi: Banki, Ciech
Źródło: prnews.pl

Koszule, herbaty i pumeks. Wojciech Cejrowski chodzi boso przez świat, ale potrafi zarabiać

14.09.2018 17:38

Nowe naczynia do picia i różne herbaty - na tym w ubiegłym roku zarobiła firma Wojciecha Cejrowskiego. 2017 rok zakończyła z wynikiem 68 tys. zł na plusie. Jednak na sporą gotówkę spółka jeszcze czeka - ma należności o wartości blisko 900 tys. zł. Sprawdziliśmy, jak wygląda biznes popularnego podróżnika.

Źródło: www.money.pl

reklama
Kontakt z nami