Wiadomości z tagiem Ceneo  RSS
CFE rozbuduje zakład Greenyard Logistics w Żabiej Woli

17.08.2018 15:42

CFE buduje dla Greenyard Logistics halę magazynową, dostawioną do istniejącego budynku. Inwestycja stanowi rozbudowę działającego w Żabiej Woli zakładu, będącego centrum dystrybucji żywności.

Źródło: www.propertynews.pl

Ceny metali ostro spadły w reakcji na siłę USD i czynniki fundamentalne

16.08.2018 13:07

Podczas gdy środa w Polsce była dniem wolnym od sesji giełdowej, na globalnych rynkach surowcowych działo się bardzo dużo.

Tagi: USD, Ceneo, Spadek
Źródło: forsal.pl

Ceny metali ostro w dół

16.08.2018 12:03


Podczas gdy środa w Polsce była dniem wolnym od sesji giełdowej, na globalnych rynkach surowcowych działo się bardzo dużo. Zdecydowanie dominował kolor czerwony, i to zarówno na rynkach surowców energetycznych (z wyjątkiem uranu), jak i rynków metali...

Źródło: inwestycje.pl

Money. To się liczy: Segregacja odpadów. Polska uniknie unijnych kar?

16.08.2018 9:11

O tym, co Polska może zrobić, żeby uniknąć unijnych kar i zacząć segregować więcej odpadów, mówi Ryszard Pazdan, specjalista ds. ochrony środowiska Business Centre Club.

Tagi: Ceneo
Źródło: www.money.pl

USA: pierwsze od czterech sesji wzrosty na giełdach

15.08.2018 0:28


Wtorek przyniósł pierwsze od czterech sesji zwyżki głównych indeksów na nowojorskich giełdach. W centrum uwagi inwestorów pozostaje kryzys polityczno-gospodarczy, w jaki pogrąża się Turcja i radykalne osłabienie jej waluty...

Źródło: www.bankier.pl

Prestiżowy dyskont to nie żart. Lidl i Biedronka ścigają się na to, kto jest bardziej "premium"

14.08.2018 14:29

Sieci Lidl i Biedronka przez lata konkurowały na niskie ceny. Ale teraz dyskonty chcą pokazać, że mogą być nie tylko tanie, ale i prestiżowe. Lidl chce wyjść w walce po prestiż na prowadzenie, wprowadzając do Polski nowy koncept sklepu. Nie zabraknąć ma luksusowych win i cygar.

Źródło: www.money.pl

Poznamy dane o inflacji w lipcu

14.08.2018 14:04


Główny Urząd Statystyczny poinformuje, jak szybko w ubiegłym miesiącu rosły ceny towarów i usług konsumpcyjnych. Według wstępnego szacunku, inflacja w lipcu wyniosła 2 procent

Źródło: inwestycje.pl

Cena złota na nowych tegorocznych minimach

14.08.2018 12:06


Początek tygodnia na globalnych rynkach finansowych upływa pod znakiem trudnej sytuacji w Turcji. Obawy dotyczące kondycji tamtejszej gospodarki mocno wstrząsnęły całym światowym rynkiem walutowym, a także, pośrednio, rynkami surowców.

Źródło: inwestycje.pl

reklama
Kontakt z nami