Wiadomości z tagiem Biznes  RSS
"Jesteśmy już gotowi na gospodarkę o obiegu zamkniętym"

14.12.2018 22:30

Gospodarka o obiegu zamkniętym to zarówno wyzwanie jak i wielka szansa. I zaczyna być to oczywiste dla rządu, liderów biznesu i społeczeństwa - wskazuje Irena Pichola, Partner w firmie doradczej Deloitte, lider zespołu ds. zrównoważonego rozwoju w Polsce i w Europie Środkowej. - Firmy składają już konkretne deklaracje.

Źródło: finanse.wnp.pl

Solorz-Żak wzywa wydawcę "Gazety Wyborczej", by przestał naruszać jego dobra osobiste

14.12.2018 18:31

Zygmunt Solorz stracił cierpliwość. Biznesmen wystosował do spółki Agora przedsądowe wezwanie do zaniechania naruszeń dóbr osobistych. Chodzi o tekst w "Gazecie Wyborczej", w którym autorka sugeruje nieformalne układy Solorza-Żaka z władzą.

Źródło: www.money.pl

EEC 2019 - nieruchomości wśród tematów wydarzenia

14.12.2018 16:27

Już za pięć miesięcy opiniotwórcze, międzynarodowe grono uczestników Europejskiego Kongresu Gospodarczego po raz jedenasty podejmie tematy kluczowe dla polskiej, europejskiej i globalnej gospodarki. Prace nad zakresem tematycznym i agendą wydarzenia przeszły pierwszy etap, grono ekspertów i praktyków wyłoniło tematy, które łączą nowe zagadnienia z wciąż aktualnymi problemami oraz aspektami poruszanymi podczas wcześniejszych kongresowych debat, a niejednokrotnie antycypują i wyznaczają trendy przyszłości, które wkrótce staną się biznesową rzeczywistością.

Źródło: www.propertynews.pl

Jest pomysł jak uratować Ruch. Pomóc ma Orlen i Poczta

14.12.2018 15:03

Jest pomysł jak uratować upadający Ruch. Pomóc mają państwowi giganci. Część detaliczną miałby przejąć Orlen, a kolportażem prasy miałaby zająć się Poczta Polska. O nowej koncepcji ratowania upadającej spółki pisze "Puls Biznesu".

Źródło: nafta.wnp.pl

Układy polityki z biznesem to już reguła. Tak wygląda dyktatura cwaniaków

14.12.2018 14:08

Wschód skorumpowany, a Zachód to ostoja uczciwości? Nonsens. Waszyngton czy Bruksela używają po prostu lepszych kosmetyków niż Moskwa czy Pekin do zatuszowania korupcyjnych praktyk. A Warszawa? Ostatnio zapomniała się umalować.

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Arkadiusz Chmielewski powołany na członka zarządu, dyrektora ds. rozwoju Apatora

14.12.2018 14:05


Rada nadzorcza Apatora postanowiła rozszerzyć zarząd do dwóch osób, powołując w jego skład Arkadiusza Chmielewskiego, jako członka zarządu - dyrektora ds. rozwoju biznesu, podała spółka

Tagi: Biznes, Apator
Źródło: inwestycje.pl

Neuca chce poprawić rdr wynik za '18, mimo istotnie słabszej dynamiki hurtu w IV kw.

14.12.2018 9:00


Neuca podtrzymuje, że jej celem jest poprawa wyniku netto w 2018 roku, mimo spodziewanej istotnie słabszej rdr dynamiki rynku hurtowego w IV kwartale - poinformował PAP Biznes prezes Piotr Sucharski. Spółka nie wyklucza akwizycji.

Źródło: www.bankier.pl

Orlen i Poczta Polska mogą rozparcelować Ruch. Ostatnia szansa kolportera

14.12.2018 8:07

Część detaliczna Ruchu dla Orlenu, a kolportaż prasy dla Poczty Polskiej. Tak według "Pulsu Biznesu" wygląda najnowsza koncepcja ratowania podupadłej spółki. Za pomysłem państwowego koła ratunkowego dla Ruchu mają stać premier i prezes PiS.

Źródło: www.money.pl

reklama
Kontakt z nami