Wiadomości z tagiem Beata Szydło  RSS
Stłuczka samochodu wiozącego Beatę Szydło. Auto SOP wjechało w pojazd 77-latka

25.10.2018 18:12

Samochód Służby Ochrony Państwa, w którym jechała wicepremier Beata Szydło, nie zdążył zahamować i uderzył w peugeota prowadzonego przez 77-latka. Nikomu nic się nie stało. Do zdarzenia doszło w czwartek w Imielinie (woj. śląskie).

Źródło: forsal.pl

Samochód z wicepremier Szydło wjechał w inny

25.10.2018 17:11

Samochód Służby Ochrony Państwa, w którym jechała wicepremier Beata Szydło, nie zdążył zahamować i uderzył w peugeota prowadzonego przez 77-latka. Nikomu nic się nie stało. Do zdarzenia doszło w czwartek w Imielinie (woj. śląskie).

Źródło: logistyka.wnp.pl

Beata Szydło: polskie górnictwo ma przed sobą przyszłość

15.10.2018 17:01

Węgiel będzie ważny jeszcze przez wiele lat; możemy spokojnie mówić o przyszłości polskiego górnictwa - mówiła w poniedziałek w Lędzinach wicepremier Beata Szydło. Wskazała, że polskie górnictwo wymaga obecnie także inwestycji i unowocześnienia.

Źródło: gornictwo.wnp.pl

Państwo odkupuje kolejkę na Kasprowy

09.10.2018 10:34

Polski Fundusz Rozwoju kupi od Mid Europa Partners 99,77 proc. akcji Polskich Kolei Linowych. Zamknięcie transakcji jest planowane w najbliższych miesiącach. Tym samym pod kontrolę państwa wraca m.in. kolej na Kasprowy Wierch i Gubałówkę. Powrót PKL w polskie ręce zapowiadali politycy PiS, w tym Jarosław Kaczyński i Beata Szydło.

Źródło: logistyka.wnp.pl

Szydło: Dopóki PiS będzie rządzić, Polska będzie w Unii Europejskiej

06.10.2018 12:04

Dopóki będzie rządzić Prawo i Sprawiedliwość i Zjednoczona Prawica, Polska będzie w Unii Europejskiej, co nie znaczy, że nie mamy wizji zmiany Unii Europejskiej czy koniecznych reform - powiedziała w sobotę w radiu RMF wicepremier Beata Szydło.

Źródło: forsal.pl

Szydło: propozycja wsparcia dla emerytów pod koniec tego roku lub na początku przyszłego

11.09.2018 0:04

Trwa dyskusja w rządzie i w partii o tym, jaką formę wsparcia można zaproponować emerytom; na pewno jeszcze w tym roku albo w przyszłym, na początku, zostanie przedstawiona - powiedziała w poniedziałek wicepremier Beata Szydło. Dodała, że będzie dotyczyła obecnych emerytów.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Będą nowe ułatwienia dla firm? Rząd chce ściągnąć Polaków zza granicy

06.09.2018 12:22

Chcemy, żeby Polacy mieszkający za granicą wracali do kraju, dlatego przygotowane będą specjalnie dedykowane dla nich propozycje ułatwienia przy zakładaniu firm w Polsce - powiedziała w Krynicy wicepremier, szefowa Komitetu Społecznego Rady Ministrów Beata Szydło.

Źródło: praca.wnp.pl

Szydło: przygotowujemy propozycje, by zachęcić Polaków do powrotu do kraju

06.09.2018 12:02

Chcemy, żeby Polacy mieszkający za granicą wracali do kraju, dlatego przygotowane będą specjalnie dedykowane dla nich propozycje ułatwienia przy zakładaniu firm w Polsce - powiedziała w czwartek w Krynicy wicepremier, szefowa Komitetu Społecznego Rady Ministrów Beata Szydło.

Źródło: forsal.pl

reklama
Kontakt z nami