Wiadomości z tagiem Austria  RSS
Immofinanz zmienia struktury

17.01.2019 9:12

Immofinanz zdecydował o zmianie struktury w działach operacyjnych. tj. biurowym oraz handlowym. Od teraz, dział „office” jak i „retail” austriackiego inwestora łączą w swoich obszarach zarówno część leasingu, jak i asset managementu.

Źródło: www.propertynews.pl

Chiny zwiększają swoje wpływy na świecie. Ignorują władze, stawiają na rządy regionalne

17.01.2019 8:02

Światowe stolice z niepokojem obserwują współpracę rządów regionalnych z Chinami. Chińscy inwestorzy podpisują umowy z lokalnymi administracjami m.in. w Niemczech, Francji i Australii.

Źródło: forsal.pl

Mały metraż na dużą skalę. FunFotos przekracza granice

15.01.2019 21:00

Stworzone przez trzech braci Młodzkich FunFotos jest nietypowym najemcą - wynajmuje raptem 1,5 mkw., ale firmę cenią giganci tacy, jak np. Złote Tarasy. Mają 180 fotobudek. W tym roku chcieliby uruchomić kilkadziesiąt kolejnych. Zamierzają też wejść do Austrii i Niemiec. W Polsce, po wprowadzeniu zakazu handlu w niedziele część urządzeń istotnie zmniejszyła obroty, więc zdywersyfikowali swój portfel kabinami dokumentowymi, z którymi wchodzą także do urzędów.

Źródło: www.propertynews.pl

Założyciel Huawei zapewnia: nie ujawniamy informacji o klientach

15.01.2019 13:48

Huawei nie ujawniłbym żadnych poufnych informacji o klientach nawet na wniosek chińskich władz - zapowiedział założyciel koncernu Ren Zhengfei. USA, Australia czy Japonia obawiają się powiązań firmy z rządem w Pekinie.

Źródło: www.wnp.pl

Prezydent Szwajcarii: Szybkiego zawarcia umowy z UE raczej nie będzie

12.01.2019 10:04

Składając w piątek wizytę w Austrii prezydent Szwajcarii Ueli Maurer wyraził opinię, że raczej nie można liczyć na rychłe zawarcie z Unią Europejską postulowanej przez nią dwustronnej umowy ramowej. Ostrzegł jednocześnie przed "wojną gospodarczą" z UE.

Źródło: forsal.pl

CCC z otwartą drogą do kolejnego przejęcia

10.01.2019 7:59

Niemiecki i austriacki federalny urząd antymonopolowy wydały decyzję stwierdzającą brak przesłanek do zablokowania transakcji kupna 1/3 akcji Hamm-Reno Group przez CCC. To otwiera drogę do sfinalizowania transakcji, którą szacuje się na ponad 20 mln euro - podaje Money.pl.

Źródło: www.propertynews.pl

CCC ma zgody urzędów w Niemczech i Austrii na nabycie 30,5% udziałów HR Group

09.01.2019 9:07


Niemiecki i austriacki federalny urząd antymonopolowy wydały decyzję stwierdzającą brak materialnych przesłanek do wydania sprzeciwu wobec nabycia przez CCC łącznie 30,55% udziałów w kapitale zakładowym HR Group oraz nabyciu...

Źródło: inwestycje.pl

Austria robi wyjątek na wypadek "twardego brexitu" i dopuści podwójne obywatelstwo

08.01.2019 17:06

Austria chce uczynić wyjątek od swego zakazu podwójnego obywatelstwa dla mieszkających w W. Brytanii Austriaków w związku z perspektywą twardego brexitu - poinformowała we wtorek szefowa austriackiej dyplomacji Karin Kneissl.

Źródło: forsal.pl

reklama
Kontakt z nami