Wiadomości z tagiem Apple  RSS
Spięcie szefów Apple i Facebooka. "Używajcie telefonów z Androidem"

15.11.2018 14:05

Według amerykańskich mediów szef Facebooka Mark Zuckerberg miał nakazać swojemu zespołowi zarządzającemu wykorzystywanie tylko telefonów z systemem Android. Na cenzurowanym znalazł się Apple. Media wiążą to z faktem krytykowania działań Facebooka przez szefa Apple’a. Poszło o prawo klientów do prywatności.

Źródło: www.wnp.pl

Na Wall Street kolejne spadki

14.11.2018 23:56

Środowa sesja na nowojorskich giełdach zakończyła się spadkami, kolejną sesję z rzędu mocno tracił Apple. Brytyjski rząd przyjął wstępny tekst umowy ws. Brexitu, inwestorów niepokoją jednak umowy handlowe pomiędzy USA a Kanadą i Meksykiem.

Źródło: finanse.wnp.pl

Można już podpinać karty Visa do Apple Pay w Mobilnym Portfelu

14.11.2018 13:00


Mobilny Portfel to aplikacja, którą BGŻ BNP Paribas przejął od Raiffeisen Polbanku. Do tej pory z Apple Pay mogli korzystać tylko użytkownicy kart Mastercard. Od dziś mogą to robić także użytkownicy plastików z logo Visa. Pod koniec października w mobilnym Portfelu pojawiła się możliwość podpinania kart Visa do portfela Google Pay. Pisałem wówczas, że w ...

Źródło: prnews.pl

Apple wymieni wadliwe wyświetlacze w iPhone'ach X

13.11.2018 11:06


Z powodu wady fabrycznej występującej w modelach iPhone’a X Apple decyduje się darmową wymianę wyświetlaczy, której będzie można dokonać w autoryzowanych salonach marki.

Tagi: Apple, iPhone
Źródło: www.bankier.pl

Raport PRNews.pl: Liczba mobilnych kart zbliżeniowych HCE – III kw. 2018

07.11.2018 18:08


Polacy mają już ponad 1,8 mln kart zbliżeniowych wgranych do swoich smartfonów i zegarków. Są to karty HCE oraz plastiki podpięte do cyfrowych portfeli Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay i Garmin Pay. Liczba ta w rzeczywistości jest na pewno znacznie wyższa, bo danych o Apple Pay nie podał nam mBank. W jego przypadku prezentujemy ...

Źródło: prnews.pl

Apple odcina kupony od sukcesu. I myśli o trudnej przyszłości

07.11.2018 17:11

Najbardziej wartościowa firma na świecie od pewnego czasu sprawia wrażenie spółki, która nie do końca wie, co będzie dalej. Rynek smartfonów przestał się rozwijać, a nowych pomysłów na rozwój brak.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Asbis liczy na 25 sklepów Apple Premium Reseller w krajach b. ZSRR w poł. 2019r.

07.11.2018 17:08


Asbis chce mieć łącznie 25 punktów Apple Premium Reseller (APR) w krajach byłego ZSRR w połowie przyszłego roku wobec 15 posiadanych aktualnie, poinformował poinformował dyrektor finansowy Marios Christou. Asbis oczekuje silnej końcówki bieżącego...

Źródło: inwestycje.pl

Wielki mariaż medycyny z technologią. Harvard zbada skuteczność zegarka Apple'a

07.11.2018 7:02

Ponad 400 tys. osób zapisało się na badanie przeprowadzane na Uniwersytecie Stanforda. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie to, że jest ono sponsorowane przez Apple’a.

Tagi: PiS, Apple
Źródło: forsal.pl

Wielka Czwórka walczy o system operacyjny naszego życia

06.11.2018 7:02

Cztery firmy o największej wartości w świecie: Amazon, Apple, Facebook i Google niszczą konkurencję. Zagrozić więc im mogą jedynie one same - pisze Scott Galloway w książce „The Four: The Hidden DNA of Amazon, Apple, Facebook, and Google”.

Źródło: forsal.pl

reklama
Kontakt z nami