Wiadomości z tagiem Apple  RSS
Szwajcarski producent zegarków chce skutecznie konkurować z Apple

20.01.2019 10:05

Szwajcarski producent zegarków H. Moser & Cie postanowił stawić czoła smartwatchom Apple'a. Zaprezentowany przez firmę zegarek Swiss Alp Watch do złudzenia przypomina gadżet koncernu Tima Cooka, jednak jest w całości mechaniczny - podał serwis Engadget.

Tagi: Firma, Ciech, Apple
Źródło: www.wnp.pl

Spada sprzedaż IPhone'ów, w Apple szykują się cięcia zatrudnienia

18.01.2019 1:03

Firma Apple ograniczy zatrudnianie pracowników w niektórych działach koncernu ze względu na problemy ze sprzedażą iPhone'ów. Tim Cook zaprzeczył jednak, że spółka całkowicie zatrzyma rekrutację - podała agencja Bloomberga, cytując anonimowe źródła.

Źródło: www.wnp.pl

Etui sposobem Apple na problemy z baterią

16.01.2019 10:31

Amerykański koncern Apple wprowadził do sprzedaży etui z baterią zaprojektowane dla najnowszych modeli smartfonów - XS, XS Max i XR. Jak przekonuje producent Smart Battery Case wydłuża czas rozmowy przez iPhone'a XS do 33 godzin.

Tagi: Apple, iPhone
Źródło: www.wnp.pl

Apple prosiło dostawców o niższe ceny części do iPhone'ów

15.01.2019 11:15


Rok ledwo się zaczął, a co rusz słychać doniesienia o kłopotach Apple'a. I dziś nie będzie inaczej - tym razem spółka miała prosić swoich dostawców o obniżenie cen na części do iPhone'ów.

Źródło: www.bankier.pl

ING BSK udostępnił usługę Apple Pay posiadaczom kart Visa Zbliżeniowa

15.01.2019 11:05


ING Bank Śląski udostępnił usługę Apple Pay posiadaczom kart Visa Zbliżeniowa wydawanych do rachunku, podał bank

Źródło: inwestycje.pl

Ruszyły płatności Apple Pay w ING. Potwierdziły się informacje PRNews.pl

15.01.2019 10:02


Od dziś użytkownicy kart debetowych wydanych do kont dla klientów indywidualnych mogą już korzystać z Apple Pay. Tym samym potwierdziły się informacje, które podałem Wam jesienią. W październiku podałem dwie prawdopodobne daty wdrożenia Apple Pay w ING: 8 lub 15 stycznia 2019 r. Moja prognoza opierała się na „analizie” terminów dotychczasowych wdrożeń AP w Europie. ...

Źródło: prnews.pl

Słuchawki Apple można wykorzystać do podsłuchiwania rozmów

14.01.2019 13:16

Bezprzewodowe słuchawki Apple AirPods mogą zostać wykorzystane do podsłuchiwania rozmów - donosi serwis Digital Trends. Jest to możliwe dzięki niewłaściwemu użyciu funkcji Live Listen, którą Apple udostępniło użytkownikom systemu iOS 12 we wrześniu 2018 r.

Tagi: Apple
Źródło: www.wnp.pl

Czy jest życie po iPhonie? Apple musi uniezależnić się od swoich fanów

13.01.2019 8:02

Technologiczny gigant musi robić więcej niż obecnie, by jego produkty były bardziej kompatybilne z produktami konkurentów – pisze w felietonie dla Bloomberga Leonid Bershidsky.

Źródło: forsal.pl

reklama
Kontakt z nami