Wiadomości z tagiem Amber Gold  RSS
Twórca Amber Gold niewinny jednego z oskarżeń

16.01.2019 18:53

Sąd Okręgowy w Gdańsku uniewinnił w środę w procesie odwoławczym twórcę Amber Gold Marcina P., oskarżonego o opóźnienia we wpłatach zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych z tytułu wypłacanych w firmie wynagrodzeń.

Pozwy zbiorowe nie działają. Porażkę ponieśli frankowicze i poszkodowani przez Amber Gold

08.01.2019 15:13

Liczba pozwów zbiorowych składanych do sądów spada z roku na rok. W postępowaniach cywilnych jest ich zaledwie kilkanaście rocznie. W sprawach gospodarczych w 2017 r. złożono tylko jedno powództwo tego typu.

Źródło: forsal.pl

Wielkie przejęcia i wielkie afery, skończył się arcyciekawy rok. To było wcześniej nie do wyobrażenia

01.01.2019 17:03

GetBack, KNF, ciąg dalszy Amber Gold - sektor bankowy w mijającym roku nie mógł narzekać na nudę. Nieco mniej działo się na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, która wyraźnie czeka na wejście w życie Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Źródło: finanse.wnp.pl

Coraz bliżej końca procesu ws. Amber Gold

26.12.2018 13:01


W lutym 2019 r. przed Sądem Okręgowym w Gdańsku może zakończyć się proces ws. afery finansowej Amber Gold. Sąd przesłuchał już wszystkich świadków, którzy mogli osobiście się stawić. Proces dwojga oskarżonych, twórców...

Źródło: www.bankier.pl

Sasin: W sprawie b. szefów KNF mamy do czynienia z przestępczą bezczynnością

11.12.2018 12:02

W sprawie byłych szefów Komisji Nadzoru Finansowego mamy do czynienia z przestępczą bezczynnością - stwierdził przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin odnosząc się do sprawy SKOK Wołomin. Przyznał, że "afera" dotycząca SKOK Wołomin jest większa niż Amber Gold.

Źródło: forsal.pl

Afera Amber Gold. Prokuratura postawiła zarzuty obrońcy Marcina P.

20.11.2018 7:08

Nigdy nie udało się przesłuchać go prokuraturze, ABW, a nawet komisji śledczej. Adwokat Łukasz D. umiejętnie chował się za statusem obrońcy Marcina P., twórcy piramidy Amber Gold. Zarzuty wreszcie udało mu się postawić przez... samochód.

Źródło: www.money.pl

Parabank płacił autami

20.11.2018 6:45

Kłopoty współpracowników Marcina P. – zarzuty prania pieniędzy m.in. dla byłego adwokata szefa Amber Gold - informuje we wtorek "Rzeczpospolita".

Źródło: finanse.wnp.pl

Amber Gold płacił autami

20.11.2018 2:10


Kłopoty współpracowników Marcina P. zarzuty prania pieniędzy m.in. dla byłego adwokata szefa Amber Gold - informuje we wtorek "Rzeczpospolita". Trzy osoby - dyrektor linii OLT Express, oszust innego parabanku...

Źródło: www.bankier.pl

reklama
Kontakt z nami