Wiadomości z tagiem AUD  RSS
Finlandia zamierza zrobić audyt własnej polityki migracyjnej

19.01.2019 1:02

Rząd Finlandii zdecydował, że dokona przeglądu wiążących kraj międzynarodowych konwencji regulujących kwestie migracji i ochrony praw człowieka pod kątem możliwości lepszego zarządzania polityką migracyjną.

Tagi: AUD
Źródło: forsal.pl

UE: Juncker gratuluje Loefvenowi pozostania na stanowisku premiera Szwecji

18.01.2019 16:05

Przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker pogratulował w piątek Stefanowi Loefvenowi pozostania na stanowisku premiera Szwecji po zatwierdzeniu go w piątek przez parlament w Sztokholmie na drugą kadencję.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Gorąca linia ws. brexitu. May prosi o rozmowę Junckera

18.01.2019 14:13

Szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker będzie jeszcze dziś rozmawiał telefonicznie z premier Wielkiej Brytanii Theresą May. Rozmowa, która odbędzie się na prośbę May, ma dotyczyć brexitu.

Źródło: www.wnp.pl

Cloud Technologies kupuje platformę automatycznego zakupu mediów za 15,5 mln zl

17.01.2019 10:06


OnAudience Ltd, spółka zależna od Cloud Technologies podpisała ze spółką III T umowę zakupu licencji na platformę DSP (ang. Demand Side Platform), umożliwiającą automatyczny zakup powierzchni reklamowej w modelu aukcyjnym, podała spółka

Tagi: AUD, PiS
Źródło: inwestycje.pl

Hakerzy włamali się do amerykańskiej komisji papierów wartościowych

16.01.2019 15:52

Hakerzy włamali się do bazy danych amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) - podała stacja CNBC w swoim serwisie internetowym. Według śledczych, przestępcy z USA, Rosji i Ukrainy zdefraudowali dzięki wykradzionym informacjom około 4,1 mln dolarów.

Źródło: www.wnp.pl

Juncker: czas dla Wielkiej Brytanii się kończy

16.01.2019 6:36

Wzywam, by Zjednoczone Królestwo przedstawiło swoje zamiary tak szybko, jak to możliwe - wskazał szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker na Twitterze, komentując wynik głosowania w Izbie Gmin.

Źródło: www.wnp.pl

Juncker: "Z ubolewaniem przyjmuję wynik głosowania. Wasz czas się kończy"

16.01.2019 0:02

Z ubolewaniem odnotowuję wynik głosowania w Izbie Gmin tego wieczoru. Wzywam, aby Wielka Brytania przedstawiła swoje zamiary tak szybko, jak to możliwe. Czas się prawie skończył - napisał szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker na Twitterze, komentując wynik głosowania w Izbie Gmin.

Źródło: forsal.pl

Audi liczy na dochody z e-trona

15.01.2019 18:39

Audi oczekuje, że w pełni elektryczny pojazd e-tron zaprezentowany w 2018 r. będzie równie dochodowy dla firmy, jak pozostałe modele w jej ofercie. Ma to być możliwe dzięki wykorzystaniu ekonomii skali Volkswagena - podał we wtorek serwis Automotive News.

Źródło: motoryzacja.wnp.pl

reklama
Kontakt z nami