Wiadomości z tagiem AUD  RSS
Zabójstwo Chaszodżdżiego zlecił książę Muhammad. Tak twierdzi CIA

17.11.2018 11:06

Za zabójstwem saudyjskiego dziennikarza Dżamala Chaszodżdżiego stał następca saudyjskiego tronu książę Muhammad ibn Salman, który je zlecił. Do takich wniosków doszła CIA po zapoznaniu się z materiałem dowodowym w sprawie - pisze w piątek "The Washington Post".

Źródło: forsal.pl

Największy giełdowy debiut w historii mocno się przesunie

15.11.2018 13:07

Dyrektor generalny Saudi Aramco Amin Nasser ogłosił, że kierowana przez niego spółka przeprowadzi pierwszą ofertę publiczną swoich akcji w 2021 roku. Pierwotnie największy na świecie producent ropy miał debiutować na giełdzie na przełomie 2018 i 2019 roku.

Źródło: finanse.wnp.pl

Juncker rekomenduje zwołanie szczytu ws. brexitu

14.11.2018 22:02

Szef KE Jean-Claude Juncker poinformował w środę wieczorem, że w związku ze zdecydowanymi postępami w negocjacjach ws. brexitu zarekomendował przewodniczącemu Rady Europejskiej Donaldowi Tuskowi zwołanie specjalnego szczytu UE w tej sprawie.

Tagi: AUD, Brexit
Źródło: forsal.pl

Kraków miastem biurowych deweloperów

14.11.2018 7:57

Kraków jest miastem, z którego wywodzi się m.in. Cavatina Holding. To tam powstała pierwsza biurowa inwestycja grupy: Equal Business Park o powierzchni blisko 50 tys. mkw. oraz Tischnera Office o powierzchni 30 tys. mkw. Klaudiusz Pomykała, dyrektor regionalny Cavatina Holding zaprasza na Property Forum Kraków, które odbędzie się 19 listopada.

Tagi: AUD, VAT, ING, Kraków
Źródło: www.propertynews.pl

Juncker o wizji Europy: "Zgadzam się z tym, co powiedziała kanclerz Merkel"

13.11.2018 20:02

Szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker powiedział w PE w Strasburgu, że całkowicie zgadza się z wizją Europy przedstawioną przez kanclerz Niemiec Angelę Merkel. Jego zdaniem miała ona rację, gdy w czasie kryzysu nie zamknęła granic dla migrantów.

Źródło: forsal.pl

Juncker: Nawet jeśli jeden kraj UE nie przystąpi do paktu o migracji, to osłabi jej pozycję

12.11.2018 21:02

Nawet jeśli tylko jeden, czy dwa kraje unijne nie przystąpią do paktu ONZ o migracji, to osłabi to pozycję UE jako globalnego gracza - oświadczył w poniedziałek na forum ekonomicznym w Berlinie przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker.

Źródło: forsal.pl

reklama
Kontakt z nami